0

0

0.

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - FbC Strakonice B 4:3pn
branky: 5. Tomáš Dušek, 7. Adam Černý, 23. Marek Čáp, N Matěj Hrůza - 3. Adam Štěpánek, 8. Václav Strejček, 34. Jiří Křesák; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Vladimír Šimák ? - Jan Staněk ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice B hráč #32 Vojtěch Houska , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice B hráč #3 Miloslav Blahuta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Strakonice B hráč #29 Václav Strejček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #27 Matěj Hrůza a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #13 Martin Koukol , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #16 Jakub Mrzena a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
43:56 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO B
43:56 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za sekání
33:05 GÓL FbC Strakonice B! 3:3
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #23 Tomáš Jiřík (3:3)
22:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #99 Marek Čáp, asistoval #21 Jaromír Hrůza (3:2)
19:51 Vyloučen hráč #28 Vladimír Šimák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za bránění ve hře
16:00 Vyloučen hráč #27 Matěj Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za zvedání florbalky
14:21 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za sekání
07:14 GÓL FbC Strakonice B! 2:2
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil #29 Václav Strejček, asistoval #23 Tomáš Jiřík (2:2)
06:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #67 Adam Černý bez asistence (2:1)
04:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #18 Tomáš Dušek, asistoval #67 Adam Černý (1:1)
02:12 GÓL FbC Strakonice B! 0:1
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil #78 Adam Štěpánek, asistoval #29 Václav Strejček (0:1)