1

2

3.

Las Plantas Original B - Panthers Praha E 1:2pn
branky: 14. Štěpán Nekut - 4. Dominik Korolus, N Michael Rudolf; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Petr Ullmann ? - Radek Brych ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha E hráč #67 Michael Rudolf a vstřelil rozhodující gól (1:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas Original B hráč #69 Jakub Zoubek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha E hráč #61 Ondřej Bouška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas Original B hráč #22 Jiří Ullmann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha E hráč #26 Adam Jebousek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas Original B hráč #34 Radek Fabián a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:21 Vyloučen hráč #22 Jiří Ullmann družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
17:10 Vyloučen hráč #67 Michael Rudolf družstva Panthers Praha E na 2 minuty za bránění ve hře
13:37 GÓL Las Plantas Original B! 1:1
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #77 Štěpán Nekut, asistoval #34 Radek Fabián (1:1)
11:31 Trestné střílení družstva Las Plantas Original B neproměnil #22 Jiří Ullmann.
08:36 Vyloučen hráč #77 Štěpán Nekut družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za blokování florbalky
07:48 Vyloučen hráč #22 Jiří Ullmann družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za vysoká florbalka
03:49 Vyloučen hráč #75 David Superata družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
03:10 GÓL Panthers Praha E! 0:1
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #63 Dominik Korolus, asistoval #67 Michael Rudolf (0:1)