(Sadílek)
  • 36 35:41
    2

TBC Horoměřice B - FBC Berani Kladno 2:5
branky: 18. Michal Filippi, 36. Jonáš Farář - 1. Jan Dvořák, 11. Ondřej Fous, 16. Janek Cibulka, 25. Ondřej Fous, 28. Janek Cibulka; rozhodčí: Michal Lipinský - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Vobořil ? - Jiří Vondra ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2
35:41 Vyloučen hráč #22 Zdeněk Sadílek družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za blokování florbalky
35:25 GÓL TBC Horoměřice B! 2:5
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #20 Jonáš Farář, asistoval #22 Zdeněk Sadílek (2:5)
35:25 Modlitby vyslyšeny Farář krásný gól.
35:20 Trenér týmu Berani, Beran je velice neúprostný na své svěřence a žene je k dalším šancím.
34:10 Vobořil zbořil veškeré pochyby o jeho působení v bráně a předvedl nám úctyhodný zákrok. Fanoušci tleskají.
29:22 Hra má nyní podobu hodnoty Bitcoinu. Takzvaně horská dráha.
27:49 Vyloučen hráč #22 Zdeněk Sadílek družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:49 Sadílek nasadil Sládkovi nehezkou bombu do zad.
27:09 GÓL FBC Berani Kladno! 1:5
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #63 Janek Cibulka bez asistence (1:5)
26:30 Při brankářovi teď stáli všichni svatí když Farář neproměnil božskou šanci.
25:10 Fous o fous přestřelil.
24:03 GÓL FBC Berani Kladno! 1:4
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #97 Ondřej Fous bez asistence (1:4)
24:03 Neskutečná 3 vteřinová akce Usaina Bolta. To bylo víko!!
22:53 Skvělý zákrok gólmana Horoměřic. Údiv  byl slyšet přes celou halu.
20:26 Fous zastaven Filippim a Horoměřice se ženou do protiútoku.
18:20 Horoměřice nám dokazují, že nenechají tento zápas Beranům zadarmo a bojují i nadále.
17:30 Promarněná šance Adamce vede k rozpolcení týmu Berani a následně útočnému faulu.
17:00 GÓL TBC Horoměřice B! 1:3
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #3 Michal Filippi, asistoval #8 Pavel Knol (1:3)
16:34 Zvoní nám tu branková konstrukce týmu TBC Horoměřice.
15:28 GÓL FBC Berani Kladno! 0:3
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #63 Janek Cibulka, asistoval #97 Ondřej Fous (0:3)
15:28 Krásná branka po přihrávce Usaina Bolta alias Ondřeje Fouse.
11:58 Gólman týmu Berani Kladno měl veliké problémy zkrotit balónek tak ho raději odpálil za mantinely.
10:13 GÓL FBC Berani Kladno! 0:2
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #97 Ondřej Fous bez asistence (0:2)
10:13 Krásná šance se naskytla Fousovi, ten šanci nepromarnil a posílá Berany do 2 brankového vedení.
09:00 Dvořák pozor! neplést s Antonínem je na hřišti k nezastavení.
07:50 Hráči  s číslem 7 týmu Berani Kladno se nabídl prostor zakončovat před brankou do odkrýté brány, šanci však promáchl.
06:00 Málem se nám zde naskytl nevídaný úkaz vlastního gólu, gólman však pohotově zakročil a balónek zkrotil pod kontrolu.
02:31 Ošetření netřeba
02:30 Hráč s číslem 20 týmu TBC Horoměřice neúmyslně zaútočil na naší zdravotnici.
00:32 GÓL FBC Berani Kladno! 0:1
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #7 Jan Dvořák, asistoval #23 Matěj Najman (0:1)
00:32 Při rychlé akci týmu Berani Kladno tu máme 1. gól.