• 45 44:24
    2
    Patrik VACHATA

XPS Network Tatran Střešovice B - Wizards SO Praha 10 4:2
branky: 16. Kryštof Pitoňák, 24. Jakub Klápa, 34. Tobiáš Petržilka, 39. Ondřej Klement - 11. Vít Křivonoska, 31. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Hák ? - Adam Bednář ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:1
44:24 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
38:39 Ondra Klementů proměnuje trestné střílení v suchém
38:33 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 4:2
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #27 Ondřej Klement z trestného střílení (4:2)
37:39 No to sem z toho jelen, Ondřej Himmel se po souboji s povrchem Kotlářky svalil k zemi
34:45 Lituju všech co nevidí tento zápas, Tobiáš Petržilka nedal brankáři šanci a Tatran vede 3:2
33:59 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 3:2
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #77 Jan Karel Matějka (3:2)
30:39 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert z trestného střílení (2:2)
28:34 Tak je vidět že útoku Matějka,Petržilka to dneska lepí
27:17 Brankář Jirka Hák zatím stráží kasu tatranu bez chyb
23:51 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 2:1
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #24 Matyáš Hradecký (2:1)
23:51 Jakub Klápa gol a Matyáš Hradecký asistence! pánové to je jasný
23:50 Útočník Wizards zasažen do obličeje ovšem tatran má skvělého zdravotníka
22:37 Jan Karel Matějka nasadil neskutečný housky obránci Wizards,jinak hra se  přesunula do defenzivnějšího stylu
15:50 Neskutečná spolupráce šerifa pitonáka a strikera tobika petržilky
15:43 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:1
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #88 Kryštof Pitoňák, asistoval #78 Tobiáš Petržilka (1:1)
10:10 GÓL Wizards SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #20 Matyáš Macas (0:1)
05:56 Vyloučen hráč #83 Adam Škoda družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
00:00 Zdravim vás, jdem na zápas Tatran proti Čarodějům z Prahy 10!