(Škabrada)
  • 45 44:37
    Kralupy n/V

FAT PIPE Traverza Chodov - Kralupy Wolves 7:4
branky: 9. Miroslav Vlček, 14. Michal Pěkný, 30. Tadeáš Ranš, 30. Michal Jašek, 31. Jan Vykydal, 39. Tomáš Mudrák, 39. Miroslav Vlček - 4. Jiří Jelínek, 35. Tomáš Pavel Bohata, 43. Jiří Jelínek, 45. Daniel Toužimský; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Konrád ? - Lukáš Krupka ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:3
44:37 Timeout Kralupy Wolves
44:36 GÓL Kralupy Wolves! 7:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Daniel Toužimský, asistoval #11 Jiří Škabrada (7:4)
42:18 GÓL Kralupy Wolves! 7:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #58 Jiří Jelínek, asistoval #14 Štěpán Berka (7:3)
38:20 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #88 Miroslav Vlček bez asistence (7:2)
38:20 Vyloučen hráč #24 Dominik Dolejš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nesportovní chování
38:00 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #5 Tomáš Mudrák bez asistence (6:2)
34:43 GÓL Kralupy Wolves! 5:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #22 Tomáš Pavel Bohata bez asistence (5:2)
30:48 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #55 Jan Vykydal, asistoval #20 Ondřej Janeček (5:1)
29:43 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #43 Michal Jašek, asistoval #24 Dominik Dolejš (4:1)
29:03 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #95 Tadeáš Ranš, asistoval #24 Dominik Dolejš (3:1)
26:43 Vyloučen hráč #42 Timon Mc Lean družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za vražení zády
13:08 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #18 Denis Vu (2:1)
12:10 Vyloučen hráč #88 Jonáš Pátek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
08:08 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #88 Miroslav Vlček, asistoval #55 Jan Vykydal (1:1)
05:56 Vyloučen hráč #58 Jiří Jelínek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za držení
03:37 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #58 Jiří Jelínek, asistoval #12 Daniel Toužimský (0:1)
01:39 Vyloučen hráč #17 Michal Pěkný družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za blokování florbalky
00:15 První třetina přinesla velmi vyrovnanou partii dvou kvalitních celků. Nakonec z ní vyšel lépe tým Traverza Chodov který si drží těsné jednobrankové vedení.