12:3
    Ondřej KUBEŠ
    (Schneider)

FBC Draci Říčany - Floorball Club FALCON 12:3
branky: 5. Štěpán Schneider, 6. Ondřej Zika, 6. David Tománek, 11. Ondřej Zika, 11. Adam Plzenský, 13. Jakub Vykouk, 28. Filip Nevický, 31. Vítězslav Špok, 35. Martin Kaprálek, 39. Ondřej Zika, 42. Michal Strieženec, 43. Ondřej Kubeš - 26. Filip Ouředníček, 26. Šimon Štěpán, 42. Vojtěch Horák; rozhodčí: Jakub Matějka - Lukáš Grundler; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 9 - Jiří Svojítko 18; po třetinách: 6:0, 1:2, 5:1
45:00 Střely ve 3. třetině- Říčany: 10, Falcon:3
42:09 GÓL FBC Draci Říčany! 12:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #10 Štěpán Schneider (12:3)
41:42 GÓL Floorball Club FALCON! 11:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #88 Šimon Štěpán (11:3)
41:16 GÓL FBC Draci Říčany! 11:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #7 Ondřej Zika (11:2)
40:15 Vyloučen hráč #66 Tomáš Zicha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
38:53 GÓL FBC Draci Říčany! 10:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Ondřej Zika, asistoval #5 Vítězslav Špok (10:2)
38:53 Krásná akce Říčan končí 10. brankou
34:41 GÓL FBC Draci Říčany! 9:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Martin Kaprálek, asistoval #10 Štěpán Schneider (9:2)
32:48 Strieženec vyhořel po skvělé akci až na posledním hráči
31:12 I Novotný se blýskl skvělým zákrokem a stav je neměnný, 8:2
30:10 GÓL FBC Draci Říčany! 8:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #7 Ondřej Zika (8:2)
30:00 Střely ve druhé třetině- Říčany:10, Falcon:7
27:35 GÓL FBC Draci Říčany! 7:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #15 Filip Nevický, asistoval #93 Martin Kaprálek (7:2)
25:30 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #9 Kryštof Pospíšil (6:2)
25:30 Po uspávajícím průběhu druhé třetiny zde máme opět dvě slepené branky, tentokrát ze strany Falconu, 6:2
25:06 GÓL Floorball Club FALCON! 6:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #5 Radovan Beneš (6:1)
20:00 Zika se teď rozčiluje na střídačce
17:18 Svojítko teď skvěle podržel svůj tým
15:00 Střely v první třetině- Říčany:10, Falcon:2
13:38 Steinahaizl sklízí potlesk od svých spoluhráčů za svou hru za bránou
12:58 GÓL FBC Draci Říčany! 6:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #16 Vojtěch Kepka (6:0)
11:00 Vypadá to, že Ríčany umí střílet pouze slepené branky a odskakují na 5:0
10:52 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Adam Plzenský, asistoval #66 Tomáš Zicha (5:0)
10:20 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Ondřej Zika, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:0)
05:39 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #29 Jakub Vykouk (3:0)
05:39 Mohli jsme vidět 3 branky v rychlém sletu v podání Řičan
05:14 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Ondřej Zika, asistoval #25 Michal Strieženec (2:0)
04:41 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #15 Filip Nevický (1:0)