3

2

3.

FBC Draci Říčany - Panthers Praha B 9:8pn
branky: 6. Ondřej Kubeš, 8. Vítězslav Špok, 17. Marek Honzák, 24. Filip Steinhaizl, 32. Marek Honzák, 35. Ondřej Kubeš, 39. Štěpán Končický, 41. Ondřej Zika, N Vojtěch Honzák - 23. Jakub Petr, 27. Matyáš Uher, 29. Vojtěch Petráň, 35. Matyáš Uher, 42. Marek Linha, 43. Vojtěch Petráň, 44. Marek Linha, 44. Jakub Petr; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ? - Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 4:5
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák a vstřelil rozhodující gól (9:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #23 Josef Nový a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #93 Martin Kaprálek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #87 David Pech a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #5 Vítězslav Špok a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #82 Vojtěch Petráň , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Napínavé utkání dopadlo dobře pro Říčany, kteří druhé dvě třetiny nehráli vůbec dobře. V nájezdech, ale neměli konkurenci a drží si v lize neporazitelnost.
44:33 Vyloučen hráč #19 Jakub Petr družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:42 Panters, skvěle dotáhli náskok Říčan. Těšme se na závěrečné minuty utkání.
43:41 Timeout Panthers Praha B
43:12 GÓL Panthers Praha B! 8:8
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #87 David Pech (8:8)
43:12 Touha je padnout a vstát a rány nevnímat!
43:01 GÓL Panthers Praha B! 8:7
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #87 David Pech (8:7)
42:29 GÓL Panthers Praha B! 8:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #40 Marek Linha (8:6)
42:02 Štěpán Hrubý si dává sprintíky mezi brankou a střídačkou. Panters hrají v šesti.
41:49 Timeout FBC Draci Říčany
41:49 GÓL Panthers Praha B! 8:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #19 Jakub Petr (8:5)
40:34 DOBŘE! JJO-OOOO
40:33 GÓL FBC Draci Říčany! 8:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Ondřej Zika, asistoval #11 Ondřej Kubeš (8:4)
40:02 Vyloučen hráč #40 Marek Linha družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
39:21 Pech v rohu objímal Špoka, jako Karp Marušku
38:37 GÓL FBC Draci Říčany! 7:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #11 Ondřej Kubeš (7:4)
38:37 Lepší servis si Slurp snad ani nemohl přát.
34:56 GÓL Panthers Praha B! 6:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #40 Marek Linha (6:4)
34:39 GÓL FBC Draci Říčany! 6:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš bez asistence (6:3)
34:39 VE ČTYRECH !
33:34 Vyloučen hráč #7 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
31:49 Mára Honzák road to the hattrick.
31:48 GÓL FBC Draci Říčany! 5:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (5:3)
30:40 Hrubý famózním zákrokem vychytal Striežence
28:11 GÓL Panthers Praha B! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #17 Matyáš Uher (4:3)
27:18 Zikovi se rozhodnutí sudího nelíbí, ale nenadělá nic.
26:30 Adam Plzeňský zpackal nadějný protiútok.
26:09 GÓL Panthers Praha B! 4:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #82 Vojtěch Petráň (4:2)
25:41 Výbornej blok od Vojty Honzáka
23:55 V této třetině Draci napravují svůj spánkový deficit z předešlé noci.
23:53 GÓL FBC Draci Říčany! 4:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Filip Steinhaizl bez asistence (4:1)
22:02 GÓL Panthers Praha B! 3:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #17 Matyáš Uher (3:1)
19:25 Lubi v rohu předvádí valčíkové otáčky.
17:40 Máťa střelu Panters opět skvěle vychytal.
16:38 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #93 Martin Kaprálek (3:0)
15:11 Zika baseballově minul. Strike.
13:18 Miška vyslal Gagarina. Stav utkání tak zůstává stále 2:0.
12:36 Trestné střílení družstva Panthers Praha B neproměnil #34 Tomáš Kačer.
11:40 Proč ten Zika na juniorech běhá a na chlapech ne ?
09:50 Karp nám hodil rybičku!
07:24 Dobře Víťo, už hraje Samba!
07:23 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #7 Ondřej Zika (2:0)
05:42 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #7 Ondřej Zika (1:0)
05:03 Vyloučen hráč #16 Ondřej Bouška družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře
04:40 Dobrej zákrok Štěpáne!
03:45 Mára Kulich tenisovým pokusem branku minul
02:00 Ondysovy fejky? Jedna velká krása.
00:40 Bubli, naslepo před bránu NE!
00:00 Vítáme vás na zápase Draků z Říčan s Pantery B