45
  • 45 44:59
    2

FBC Draci Říčany - Floorball Club FALCON 5:3
branky: 8. Marek Svoboda, 8. Vojtěch Kepka, 9. Marek Svoboda, 28. Vítězslav Špok, 30. Vojtěch Honzák - 22. Ondřej Bouma, 28. Vojtěch Horák, 40. Vojtěch Horák; rozhodčí: Přemysl Bališ - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ? - Jiří Svojítko ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 0:1
44:59 Vyloučen hráč #44 Ondřej Bouma družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
39:00 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (5:3)
29:51 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:2)
27:40 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:2)
27:13 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #97 David Klabzuba (3:2)
22:07 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra na zemi
21:09 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #68 Tomáš Kuběna (3:1)
11:26 Vyloučen hráč #7 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
08:40 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #63 Marek Honzák (3:0)
07:28 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #16 Vojtěch Kepka, asistoval #28 Marek Jirků (2:0)
07:18 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0