4:13
    Jan KREJČÍ
    (Vlach)

Vlci SFbK Frýdlant - FBK Gladiators Česká Lípa 4:13
branky: 8. Antonín Nosek, 28. Jakub Krýcha, 33. Lukáš Vlasák, 38. Alexandr Romaněnko - 7. Tomáš Böhme, 19. Josef Pobuda, 21. Josef Pobuda, 23. Josef Pobuda, 25. Jan Krejčí, 26. Tomáš Böhme, 27. Jan Krejčí, 29. Michal Havelka, 32. Jan Krejčí, 36. Tomáš Böhme, 37. Tomáš Vlach, 39. Jan Krejčí, 44. Jan Krejčí; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Velzel 18 - Lukáš Klíma 24; po třetinách: 1:1, 1:7, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
43:43 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 4:13
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #21 Jan Krejčí, asistoval #20 Tomáš Vlach (4:13)
40:14 Vyloučen hráč #55 Alexandr Romaněnko družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za nesportovní chování
40:14 Vyloučen hráč #55 Alexandr Romaněnko družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za sekání
38:13 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 4:12
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #21 Jan Krejčí, asistoval #22 Jakub Urbanec (4:12)
37:51 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 4:11
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #55 Alexandr Romaněnko, asistoval #16 Leoš Beran (4:11)
36:48 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 3:11
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #20 Tomáš Vlach, asistoval #21 Jan Krejčí (3:11)
35:06 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 3:10
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #10 Tomáš Böhme, asistoval #3 Josef Pobuda (3:10)
34:08 Trestné střílení družstva FBK Gladiators Česká Lípa neproměnil #77 Lukáš Stránský.
32:27 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 3:9
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #85 Lukáš Vlasák, asistoval #82 Milan Pleštil (3:9)
31:33 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 2:9
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #21 Jan Krejčí, asistoval #26 Lukáš Klíma (2:9)
30:30 Vyloučen hráč #20 Tomáš Vlach družstva FBK Gladiators Česká Lípa na 2 minuty za sekání
30:00 Po vyrovnaných dvou třetinách zatím za kratší konec florbalového provazu tahají domácí. Nechme se překrapit, zda-li Czaplarova past znovu sklapne.
30:00 Střely ve 2. části: 9:11
28:51 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 2:8
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #6 Michal Havelka, asistoval #21 Jan Krejčí (2:8)
27:23 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 2:7
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #11 Jakub Krýcha, asistoval #33 Jiří Heinzl (2:7)
26:31 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 1:7
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #21 Jan Krejčí, asistoval #46 Daniel Klement (1:7)
25:52 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 1:6
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #10 Tomáš Böhme, asistoval #77 Lukáš Stránský (1:6)
24:10 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 1:5
22:37 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #3 Josef Pobuda z trestného střílení (1:4)
20:19 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #3 Josef Pobuda, asistoval #2 Filip Jiránek (1:3)
18:52 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #3 Josef Pobuda, asistoval #16 Jan Klacek (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 10:10
07:56 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 1:1
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #9 Antonín Nosek bez asistence (1:1)
07:22 Vyloučen hráč #85 Lukáš Vlasák družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za sekání
06:45 GÓL FBK Gladiators Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil #10 Tomáš Böhme, asistoval #2 Filip Jiránek (0:1)
01:54 Vyloučen hráč #22 Jakub Urbanec družstva FBK Gladiators Česká Lípa na 2 minuty za sekání
00:00 Krásné poledne, pokud zrovna obědváte. Čeká nás dramatické utkání o chvost Liberecké ligy mužů mezi Vlky z Frýdlantu a Gladiatory z České Lípy.