()
  • 36 35:53
    2

FBC Rakovník - Wizards SO Praha 10 B 4:6
branky: 4. Tadeáš Kyncl, 5. Tadeáš Kyncl, 31. Martin Pokorný, 36. Matěj Hosperger - 1. Matěj Hosperger, 4. Šimon Hlaváček, 12. Matyáš Horák, 12. Matěj Jiří Marek, 15. Matyáš Horák, 33. Matěj Jiří Marek; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ? - Jakub Kvíz ?; po třetinách: 2:4, 0:1, 2:1
35:53 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Kyncl družstva FBC Rakovník na 2 minuty za špatné střídání
35:45 GÓL FBC Rakovník! 4:6
Vlastní branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #81 Matěj Hosperger (4:6)
34:35 Mladičký Čaroděj vyčaroval led na ploše kvůli kterému poté neskóroval.
32:25 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 3:6
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #32 Matěj Jiří Marek, asistoval #21 Šimon Hlaváček (3:6)
32:24 Čarovně jedovatá střela gólmanovi přímo pod ruku. Gólmanovi asi dochází protimagická ochrana.
30:34 GÓL FBC Rakovník! 3:5
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný bez asistence (3:5)
29:30 Čarodějové používají mocné kouzla na proražení brankáře, který ovšem kouzlům jako zázrakem odolává. Jde vidět, že ho postavili z protimagického kamene.
25:54 Rakovník se chystá k nájezdu. Hráč 21 vypadá nervózně. Překvapivě vyřešený nájezd, jenže gólman Čarodějů magicky vytlačil míček do břevna a ven.
23:35 Rakovník svou přesilovou hru nevyužil a neprolomil zakletou obrau Čarodějů.
14:29 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 2:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #25 Matyáš Horák bez asistence (2:5)
14:00 Trenér týmu Rakovník povzbuzuje svůj tým a podává jim rady npř.: "Tady jsi uplně zbytečný." nebo "Střílej do pr****". No tak pokud budou střílet tak jak jim trenér říká tak asi moc gólů nepadne.
12:00 Máme tady zahajení kouzelné 2. třetiny kde tým Čarodějů vede v zápase. Zatím co Rakovník má velkou podporu fanoušků, kteří stále věří svému týmu.
11:54 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 2:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #32 Matěj Jiří Marek bez asistence (2:4)
11:50 Tým Čarodějů ze země Oz očividně našli nový zdroj magické moci jenž je posílil a ujali se vedení v zápasu.
11:25 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 2:3
10:30 Hráč čísla 73 z týmu Čarodějů podporuje svůj tým magickým zaklínadlem "vyhul ji!". Zdá se, že víme, odkud se bere jejich magická moc.
08:00 Ze zápasu se stala přelívaná. Aspoň má zápas kouzelný nádech.
06:30 Čaroděje opustilo kouzelné štěstí, zatím co Rakovník nabírá na síle.
04:35 GÓL FBC Rakovník! 2:2
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #21 Tadeáš Kyncl, asistoval #14 Martin Pokorný (2:2)
03:56 GÓL FBC Rakovník! 1:2
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #21 Tadeáš Kyncl, asistoval #89 Lukáš Born (1:2)
03:09 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 0:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #21 Šimon Hlaváček, asistoval #81 Matěj Hosperger (0:2)
00:27 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 0:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #81 Matěj Hosperger, asistoval #32 Matěj Jiří Marek (0:1)
00:25 Překvapiví gól kapitána týmu Čarodějů hned v úvodu utkání.