()
  • 36 35:32
    Vosy

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Florbalová akademie MB 3:2
branky: 9. Ondřej Šplíchal, 18. Vojtěch Majer, 36. Antonín Hojný - 30. Tadeáš Korolevyč, 34. Tadeáš Korolevyč; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Pokorný ? - Vojtěch Šimon ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:2
35:50 Mladá Boleslav odvolává svého branákře a doufá v zázrak
35:32 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
35:32 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #59 Antonín Hojný bez asistence (3:2)
35:32 Vosy zjistili co funguje a tuto informaci okamžitě aplikovali nádherným výběhem a následným gólem
34:30 Vosy zjistili, že když budou pasivně přihlížet nic neudělají a tak začali naštvaně bzučet po celém hřišti. Že by se hra rozhodla už teď?
33:35 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #20 Martin Miclík (2:2)
33:35 Hráč s číslem 21 se nebojí výběhů, ale vosy by se bát jeho výběhů možná měly.
33:15 Nutno podoktnout, že poté, co se Mladé Boleslavi povedl jeden gól z výběhu, pokoušejí stejnou taktiku znovu a znovu. Tentokrát ovšem bez úspěchu
30:30 Vosy vypadají, jako by o žihadla přišly někdy po začátku třetí třetiny.
29:28 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #8 Jakub Hroník (2:1)
29:28 Mladá Boleslav konečně proměňuje jednu ze svých akcí, a to nádherným výběhem a následnou střelou hráče číslo 21
29:10 Třetí třetina je zatím hlavně v režii Mladé Boleslavi.
28:20 Oba dva týmy hrají velmi agresivně, bohužel ani pro jeden z týmů není tato agrese odměněna ničím jiným, než šrámy na cti z neproměněných gólů
26:38 Nádherná kombinace Vos, která vypadala jako jistý gól, skončila nádherným zachráněným brankářem druhé strany.
25:08 Mladá Boleslav přechází do protiútoku, který je okamžitě zastaven z druhé strany. Oba dva týmy hrají velmi vyrovnaně.
24:01 Po zahájení poslední třetiny utkání okamžitě vidíme obrovskou agresi ze strany Vos, kdy nenechávají jakoukoliv možnost pro odvetu ze strany Mladé Boleslavi.
23:26 Odvolání gólu ze strany Mladé Boleslavi, hezká střela, ovšem neplatná.
22:43 Nádherný zákrok brnakáře Vos. Vypadá to, že se oba dva týmy probouzejí.
22:14 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Majer družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za hrubost
19:24 Krásná kombinace od Vos ve středním pásmu je zastavena nádherným bráněním hráče z Mladé Boleslavi
17:28 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Vojtěch Majer, asistoval #1 Štěpán Pokorný (2:0)
17:28 Fbk Vosy Praha skóruje po nádherné přihrávce brankáře, který přihrává přes celé hřiště přímo na florbalku svého spoluhráče
17:00 V tuto chvíli oba dva týmy zapomněly, že hrají proti sobě a přihrávají si z jedné strany na druhou bez jakéhokoliv zaváhání.
14:07 Vyloučen hráč #17 Daniel Křůpala družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
08:51 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #69 Ondřej Šplíchal bez asistence (1:0)
04:42 Nebezpečná akce Vos končí střelou mimo bránu