2

3

5.

FBK Fat Pipe Vosy Praha - TEXAS LONGHORNS DDM P6 4:5pn
branky: 2. Vojtěch Majer, 5. Daniel Křůpala, 5. Antonín Hojný, 35. Ondřej Šplíchal - 19. Michal Havlíček, 26. Jan Sátra, 28. Michal Havlíček, 31. Lukáš Bulíř, N Lukáš Bulíř; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Bergman ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:3
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #82 Lukáš Bulíř a vstřelil rozhodující gól (4:5).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #29 David Martenek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #38 Michal Havlíček a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #29 David Martenek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #82 Lukáš Bulíř , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #7 Jakub Tater , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #37 Jan Drebitko , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #69 Ondřej Šplíchal , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:03 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:4
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #69 Ondřej Šplíchal, asistoval #98 Jakub Kovanda (4:4)
33:47 Vyloučen hráč #82 Lukáš Bulíř družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za vražení zády
33:44 Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
30:07 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #82 Lukáš Bulíř, asistoval #16 Vangelis Zingopis (3:4)
27:50 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček, asistoval #82 Lukáš Bulíř (3:3)
27:47 Vyloučen hráč #7 Jakub Tater družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za vražení zády
25:12 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #19 Jan Sátra, asistoval #38 Michal Havlíček (3:2)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Véle družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #48 Martin Bergman družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha
18:22 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček, asistoval #50 Martin Plachý (3:1)
04:56 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #12 Antonín Hojný, asistoval #16 Vojtěch Žilka (3:0)
04:12 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #17 Daniel Křůpala, asistoval #39 David Jelínek (2:0)
01:14 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #28 Vojtěch Majer, asistoval #29 David Martenek (1:0)