2

0

3.

Florbalová akademie MB - SK Florbal Benešov 4:3pn
branky: 15. Matěj Sedláček, 16. Jan Čečetka, 30. Tadeáš Korolevyč, N Matěj Sedláček - 1. Jonáš Vrkoslav, 7. Jakub Wroblowský, 35. Jonáš Vrkoslav; rozhodčí: Filip Rabiňák - Petr Urban; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #45 Matěj Sedláček a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #3 Lukáš Koukol , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #79 Jan Čečetka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #6 Jonáš Vrkoslav , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #21 Tadeáš Korolevyč a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:45 Timeout Florbalová akademie MB
34:45 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jonáš Vrkoslav, asistoval #35 Tomáš Filip (3:3)
33:58 Timeout SK Florbal Benešov
29:20 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč bez asistence (3:2)
26:31 Vyloučen hráč #20 Martin Miclík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
15:20 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #79 Jan Čečetka, asistoval #34 Vojtěch Raclavský (2:2)
14:38 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #88 Lukáš Orálek (1:2)
07:26 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zdržování hry
06:31 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #93 Jakub Wroblowský, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (0:2)
00:05 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jonáš Vrkoslav, asistoval #32 Tomáš Lapáček (0:1)