2

0

2.

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - SK Florbal Benešov 5:4pn
branky: 12. Pavel Zeman, 17. Pavel Zeman, 24. Martin Plachý, 25. Petr Remiš, N Lukáš Bulíř - 3. Jonáš Vrkoslav, 16. Jonáš Vrkoslav, 19. František Flášar, 28. Tomáš Lapáček; rozhodčí: Tomáš Tóth - Ondřej Černý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Véle ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #6 Jonáš Vrkoslav , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #82 Lukáš Bulíř a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #3 Lukáš Koukol , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #42 Pavel Zeman a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:32 Benešov neuvěřitelně tlačí.
34:57 Fatály na obou stranách.
34:01 Vyloučen hráč #4 Petr Remiš družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání
33:27 Matějka nejdřív zachráánil situaci, poté poslal přímo na benešovksého hráče.
32:25 Benešov drží míček ve vlastním oslabení.
30:56 Vyloučen hráč #13 František Flášar družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi
30:28 Koukol dostal jedovku od brány, netrefuje.
29:23 Zeman a Plachý jsou mistry ne sákavé míče, Coufalík je ale zatím vždy připraven.
28:38 Texas Benešovu dovoluje spoustu dorážek na malém brankovišti.
28:23 Hraje se nahoru dolu.
27:58 Drebitko přímo na čepel Benešova.
27:12 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #32 Tomáš Lapáček, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (4:4)
26:56 Plachý ze vzduchu trefuje Coufalíka.
26:20 Roučka blokuje několikátou dorážku Benešova.
25:40 Neugebauerovi docházejí rapidně síly a post centra nezvládá.
25:29 Truhelka mimo.
24:58 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 4:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #4 Petr Remiš, asistoval #42 Pavel Zeman (4:3)
24:58 Remiš střílel přes rychle postavenou zeď a prostřelil.
24:31 Wroblowský zkusil nejdříve zezadu k tyčce, poté zepředu na zadní, nic z toho ale nebylo.
23:59 Komentář zkušeného strže Marka Hauptmanna: Texasu dochází síly, Benešov vyvíjí čím dál větší tlak.
23:18 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #76 Martin Plachý, asistoval #42 Pavel Zeman (3:3)
23:18 Zeman projel 2 hráče, poslal cross na Plachého, ten skvěle trefuje.
21:31 Filipovu tvrdou střelu blokuje Drebitko.
20:50 Zeman na Plachého, ten se snažil míček přizvednout, ale příliš málo.
19:53 Novák z rozehrávky střílí nebezpečnou střelu, k Vélemu nedošla.
18:53 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #13 František Flášar, asistoval #93 Jakub Wroblowský (2:3)
18:53 Zeman poslal přihrávku přímo na benešovského útočníka, dorážku od dalšího už Véle nezvládl.
18:20 Novák trefuje botu Roučky.
17:28 Lapáček zkoušel za bránou, přihrávka neprošla.
16:52 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 2:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #42 Pavel Zeman bez asistence (2:2)
16:52 Zeman vzal opět hru do vlastních rukou a zakončuje na bližší tyč.
15:52 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jonáš Vrkoslav bez asistence (1:2)
15:52 Remišova chyba, který jde do třech místo nahrávky.
14:21 Další série střel mimo bránu.
13:16 Drebitko ubránil 3 na 1, vyhodil douhý na Zemana, ten ale klouže po hřišti.
12:05 Vyloučen hráč #90 Dominik Havel družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za bránění ve hře
11:58 Texas mírně usnul na vavřínech a opět měl problémy na své obranné polovině.
11:08 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 1:1
11:08 Zeman už se nemohl dívat na to bezbohé plácání, bere míček, obíhá benešovského obránce a s lehkostí zakončuje.
09:02 Neugebauer poslal pod holí na Hordossyho, ten opět netrefuje bránu.
08:46 Bulíř to má po straně, ale i přes to si míček musí přehodit a netrefit bránu.
08:13 Bulíř opět mimo.
08:00 Filip dostal nahrávku na čepel mezi 4 texaské hráče, střelu ale vyslal nad.
07:03 Neugebauer střílí s hlavou dole, o kousek netrefuje bránu.
06:18 Remiš trefuje tyč.
05:38 Moravanský sám na Véleho, ten byl připraven.
04:32 Většina zápasu v obranné polovině Texasu, ten těží jen z breaků. Zatím bez úspěchu.
03:12 Bulíř přešel celé hřiště, místo nahrávky na volného Plachého ale míček ztratil.
02:40 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jonáš Vrkoslav, asistoval #32 Tomáš Lapáček (0:1)
02:26 Benešov o poznání aktivnější, Texas nestíhá.
01:57 Lapáček na Véleho, ten vyráží nohou.
01:09 Roučka pálí od poloviny, Coufalík připraven.