3:7
    Ondřej ŠPLÍCHAL
    (Tater)

Viking TJ Kobylisy B - FBK Fat Pipe Vosy Praha 3:7
branky: 13. Tadeáš Rychetský, 29. Tadeáš Rychetský, 34. Tadeáš Rychetský - 8. Ondřej Trupl, 14. Adam Šesták, 20. Jakub Kovanda, 31. Ondřej Trupl, 34. Jakub Tater, 34. Ondřej Trupl, 36. Ondřej Šplíchal; rozhodčí: Michal Lipinský - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Štěpán Pokorný ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:4
35:00 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:7
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #69 Ondřej Šplíchal, asistoval #7 Jakub Tater (3:7)
33:43 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:6
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #69 Ondřej Šplíchal (3:6)
33:31 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:5
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #7 Jakub Tater, asistoval #30 Ondřej Trupl (3:5)
33:26 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 3:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #34 Lukáš Frantík (3:4)
32:01 Timeout Viking TJ Kobylisy B
32:01 Vyloučen hráč #98 Jakub Kovanda družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
30:36 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:4
28:11 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (2:3)
19:15 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #98 Jakub Kovanda, asistoval #17 Daniel Křůpala (1:3)
13:46 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #88 Adam Šesták, asistoval #39 David Jelínek (1:2)
12:45 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #35 Jakub Scott (1:1)
12:17 Třetina zahájena RYCHLOU akcí vos.
11:58 První třetinu ukončuje poslední střela týmu domácích. Zatím velmi neatraktivní a líný florbal.
07:57 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 0:1
07:17 Obrana domácích zatím brání všechny akce od Vos
05:55 ričrdova backhandovka vypálena od hostí těsně minula bránu
03:39 střela od Šplíchala minula bránu o pár centimetrů
00:50 Šesták z kádru vos špatně rozehrál a byla z toho šance pro domácí.