36
  • 36 35:11
    Texas

Panthers Praha C - TEXAS LONGHORNS DDM P6 2:1
branky: 3. Ondřej Bouška, 22. Ondřej Bouška - 13. Pavel Zeman; rozhodčí: Michal Lipinský - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Flajzar ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0
35:11 Timeout TEXAS LONGHORNS DDM P6
26:20 Hráč s číslem 76 se předčasně radoval z gólu, který nedal, pouze trefil boční síťku, velká škoda.
23:36 Překvapení pro diváky: Do Ordinace míří jedna z největších hvězd Ulice. A hned ze startu se ukáže v milostných scénách
21:40 GÓL Panthers Praha C! 2:1
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #61 Ondřej Bouška bez asistence (2:1)
21:40 velice fešný hráč s čelenkou střílí neuvěřitelný gól do sítě dlouhorohých
16:47 Zeman se pokusil o gól backhandem, ale nedal.
14:59 Další citace hráče s číslem 36: "Hráč s číslem 31 ukazuje na hřišti své kvality."
14:51 Texasani se v přesilovci motají jako fík po slivovici.
14:03 Zdravotnice zase v akci, velmi vážné zranění. Cituji: "Koleno mam v háji." Zranil se hráč s číslem 36, který byl také vyloučen.
12:50 Vyloučen hráč #36 Patrik Jeřábek družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání
12:13 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #42 Pavel Zeman bez asistence (1:1)
12:13 EXTREMNÍ BRUTÁLNÍ GÓÓÓÓL
12:01 klub Texas long horns byl založen v roce 2008 a Panthers 1993, tuto informaci si zapamatujte, bude se vám hodit
11:59 konec třetiny
10:39 Zeman minul
10:38 Zeman právě vystřelil
09:44 brankář dlouhých rohů chytá tutové akce
09:07 Sledujte prosím na instagramu @dejv_hanus a @richard_iltis na jejich cestě do finska.
07:07 atentát na nás vyslal pán s číslem 187mm2
06:23 venku jsou 4 stupně, svítí zde 45 světel. neuvěřitelným způsobem zde fandí 18 plně naočkovaných diváků
04:43 zápas zatím nenabídnul nic moc zajímavého, společnost nám ale dělá krásná zdravotnice (víla)
03:31 osmdesát devítka běhá jak adam.
03:13 Brankář dlouhorohých vychytal výtečným zákročkem.
02:01 GÓL Panthers Praha C! 1:0
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #61 Ondřej Bouška bez asistence (1:0)
02:01 GÓÓÓL
00:51 Bylo zde pár šancí na obou stranách, bohužel nebyly proměněny
00:01 Vítáme všechny milovníčky florbalu ve 3. juniorské lize. AHOJ