0:7
    Matěj NĚMEC
    (Vávra)

FbŠ Bohemians B - FBC Kutná Hora 0:7
branky: 9. Jan Danda, 10. Adam Holub, 12. Zdeněk Vavřina, 13. Zdeněk Vavřina, 27. Lukáš Martin, 31. Richard Měšťánek, 36. Matěj Němec; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1 + Vojtěch Drahota 5:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Knobloch ?, Matyáš Leszkoven ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:3
36:00 Střely ve 3. části: 4:7
35:42 GÓL FBC Kutná Hora! 0:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Matěj Němec, asistoval #13 Petr Vávra (0:7)
34:30 Nervy trenéra Bohemians během utkání zestárly o 5 let
32:59 Střela Měšťánka minula bránu přibližně o 15 metrů
30:48 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matyáš Leszkoven družstva FbŠ Bohemians B
30:47 GÓL FBC Kutná Hora! 0:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Richard Měšťánek, asistoval #15 Lukáš Martin (0:6)
29:58 Timeout FbŠ Bohemians B
27:35 Brankářovi Kutné Hory sice po střele Gavendy flashnul život před očima, ale domácí zůstávají bez gólu
26:48 GÓL FBC Kutná Hora! 0:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #8 Matěj Němec (0:5)
25:03 Samostatný únik Michalka končí v rukou gólmana
24:00 Střely ve 2. části: 6:2
23:40 Smejkal už měl gól před očima, ale jeho střela se odrazila od břevna
22:55 Knobloch právě zlikvidoval několik nadějných střel soupeře
20:06 Vyloučen hráč #7 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
19:04 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Drahota družstva FbŠ Bohemians B na 5 minuty za hrubost
19:04 Drahota na mantinelu zlikvidoval kutnohorského útočníka
12:37 GÓL FBC Kutná Hora! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Zdeněk Vavřina, asistoval #51 Richard Měšťánek (0:4)
12:00 Střely v 1. části: 3:6
11:36 GÓL FBC Kutná Hora! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Zdeněk Vavřina, asistoval #7 Adam Holub (0:3)
11:20 Šance Porazila končí v bloku soupeře
09:06 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Adam Holub, asistoval #77 Zdeněk Vavřina (0:2)
09:06 Hosté se trefují od mantinelu a zvyšují na 2:0
08:01 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda, asistoval #24 Filip Vávra (0:1)
07:39 Vyloučen hráč #91 Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
02:33 Vyloučen hráč #7 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání