5:2
    Tadeáš RANŠ
    (Janeček)

FAT PIPE Traverza Chodov - Horní Počernice Orka 5:2
branky: 22. Jan Božovský, 31. Tadeáš Ranš, 38. Tomáš Benda, 43. Tadeáš Ranš, 45. Tadeáš Ranš - 23. Martin Landa, 27. Matyáš Míka; rozhodčí: Jan Hejsler - Filip Novák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Slezák ? - Tomáš Charvát ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 4:0
44:55 S posledním hřebíkem do rakve Orky se loučíme a děkujeme za zápas.
44:54 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #20 Ondřej Janeček (5:2)
44:41 Závěrečný tlak Orky je skorem hmatatelný, avšak marný.
43:05 Ondřej Slezák je dnes naprosto neomylný.
42:30 Únikem do gólu uniká i Traverza Orce v teď již v dvoubrankovém vedení.
42:07 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 4:2
40:50 Ze střídaček létají na hřiště duchaplné a konkrétní rady jako: "Jedem, jedem, jedem!" nebo: "Hrajeme, hrajeme!"
40:02 Orka tlačí na Traverzu se snahou vyrovnat, zatím však neúspěšně.
38:22 Hráči nyní létají po hřišti jako kulička v pinballu.
37:20 Traverza s velkou šmudlou a ještě větším štěstím utíká do vedení.
37:19 Timeout Horní Počernice Orka
37:19 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #23 Tomáš Benda, asistoval #10 Jakub Šimek (3:2)
36:00 Orka velice aktivně tlačí a předvádí krásnou útočnou hru.
35:30 Ondra Slezák ma dnes svůj den. Ten kluk by zastavil i Osholma na steroidech.
33:50 Máme tu i diváckou aktivitu. Skandování TRAVERZA!!! uvádíme v záznamu a děkujeme
33:15 Sledujeme rychlou a aktivní hru. Za to by nám měli diváci snad i zaplatit.
31:24 Před brankou traverzy se šermuje jako na pirátské lodi.
30:11 Ranš vyslal raketu do šibenice, za kterou by se ani Elon Musk nestyděl.
30:10 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #63 Tomáš Hácha (2:2)
30:01 Nastupujeme do finální části tohoto napnutého souboje mezi těmito florbalovými giganty.
29:10 Zápas se přelévá ze strany na stranu a je nevyzpytatelná jako letošní volební preference.
28:27 Hra je vyostřená jako konverzace mezi řidičem autobusu a bezdomovcem bez roušky.
27:55 Střela Orky minula bránu Traverzy o pár centimetrů a pár metrů k tomu.
27:06 Orka trestá chyby soupeře. Traverza se snaží vrátit se do zápasu, zatím aktivnější Orka.
26:13 GÓL Horní Počernice Orka! 1:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #10 Matyáš Míka z trestného střílení (1:2)
25:20 Ranš se zanžil zamotat soupeře, ale zamotal si hlavu a ztratil balón.
24:32 Vyloučen hráč #20 Ondřej Janeček družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání
24:32 Hráči jsou nyní nabuzení, jelikož zjistili, že ve florbale jde i skórovat. Bohužel až trošku moc, a to za cenu faulů.
23:58 Vyloučen hráč #31 Lukáš Poledne družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za bránění ve hře
22:53 Hra je nyní aktivnější.
22:30 Najednou se nám s góly rozsypal pytel.
22:21 GÓL Horní Počernice Orka! 1:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #15 Martin Landa, asistoval #98 Matyáš Veber (1:1)
21:50 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #44 Jan Božovský z trestného střílení (1:0)
21:50 Traveza se snaží využít jednomužné výhody, avšak zatím je na Charváta krátká.
21:00 Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za hrubost
20:29 Brankáři mají dnes svůj den, nicméně za to se body nedávají.
19:40 Ke komentátorskému týmu se přidal Tomáš Mudrák, který samozřejmě také zdraví.
18:20 Hračí se snaží za cenu lehkých sekyrek získat balón.
18:05 Ondra Slezák chytá dnes opravdu všechno.
15:01 Hra je poněkud statická, avšak pouze pohybově, do statistik jinak nejspíš moc nezasáhne.
13:40 Tento zápas Kanadou moc nezamíchá.
12:31 Tomáš Charvát a Ondra Slezák zajišťují vyrovaný, byť poněkud nudný stav 0:0.
10:20 Střela Orky škrtala strop. Ten kluk má ve své florbalové kariéře opravdu vysoké cíle.
09:46 Traverza předvádí zodpovědnou obranu.
08:29 Týmy v této aktivní hře střídají rychleji než politici na pozici ministra zdravotnictví.
07:44 Od komentátorského stolku zdraví Míša Janoušek a Víťa Maurenc.
07:00 Traverza se snaží tlačit, ale nedaří se jí proniknout obranou Orky.
06:04 Vyloučen hráč #98 Matyáš Veber družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
05:00 Hraje se krásný technický florbal plný přihrávek.
04:40 Ondra Slezák vychytává únikovku Orky a zachovává vyrovnaný stav.
04:00 Další perfektní zákrok Tomáše Charváta.
03:00 Orka zatím znatelně aktivnější.
00:40 Tomáš Charvát nám hned na začátek ukazuje úžasný zákrok pro Horní Počernice.
00:01 Dnešní utkání navštívilo neuvěřitelných 23 diváků. Děkujeme!