2:8
    Jan BOŽOVSKÝ
    ()

FAT PIPE Traverza Chodov - Floorball Club FALCON 2:8
branky: 17. Jakub Šimek, 32. Daniel Hybš - 9. Hynek Uvíra, 11. Alexander Marek Bera, 17. Dominik Dvořák, 18. Šimon Bulvas, 23. Ondřej Bouma, 24. Martin Mráček, 37. Alexander Marek Bera, 38. Jan Božovský; rozhodčí: Jan Krupička - Jan Černý; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: David Konrád ? - Jan Šamša ?; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:2
44:40 Závěrečný tlak Falconu
42:54 Nebezpečná střela Traverzu, která končí břevnem
41:34 Střela Boumy končí pouze v boční síti
37:37 GÓL Floorball Club FALCON! 2:8
Vlastní branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #44 Jan Božovský (2:8)
37:37 Vlastní branku si vstřelil Traverz po střele Kreysy
36:57 GÓL Floorball Club FALCON! 2:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:7)
36:57 Falcon využívá přesilovku, proměňuje Bera po asistenci Boumy
35:16 Falcon hraje přesilovku
35:01 Vyloučen hráč #17 Dominik Hybš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za bránění ve hře
35:01 Chvíli se bude hrát 4 na 4 po faulu Traverzu je vyloučen Hybš
33:16 Vyloučen hráč #14 Martin Mráček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
33:16 Mráček zbytečně fauloval, trest 2 minuty za blokování hole
31:38 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #27 Daniel Hybš, asistoval #17 Dominik Hybš (2:6)
31:38 Gól Traverzy
29:57 Pěkná náhrávka od Boumy směřující na Mráčka, Mráček ale střílí jen do gólmana Traverzu
27:50 Falcon drží v oslabení míček, nedává Traverzu šanci
26:23 Vyloučen hráč #22 Štěpán Popelka družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
26:23 Popelka fauluje na 2 minuty a tudíž zastavuje šanci Traverzu
23:07 GÓL Floorball Club FALCON! 1:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #44 Ondřej Bouma (1:6)
23:07 Role se prohodily, Mráček střílí gól po ukázkové akci s Boumou
22:55 GÓL Floorball Club FALCON! 1:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #14 Martin Mráček (1:5)
22:55 Gól v podání Boumy po souhře s Mrakem
19:30 Nebezpečná standartka Traverzu nebyla proměněna
18:42 Vyloučen hráč #72 Alexander Marek Bera družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
17:50 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Šimon Bulvas bez asistence (1:4)
17:50 Samostatný průnik Š.Bulvase, který končí za zády gólmana Traverzy
16:59 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #10 Jakub Šimek, asistoval #94 Petr Engliš (1:3)
16:59 Po chvilce přichází odpověď Traverzy, střílí gól
16:34 GÓL Floorball Club FALCON! 0:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #22 Štěpán Popelka (0:3)
16:34 Nečekaná střela, která končí gólem
14:59 Na konci 1.třetiny přišla střela od týmu Traverz, kterou zblokoval obránce Falconu
12:32 Krásná střela od Čápa, která ovšem jen líznula tyčku
10:50 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
10:50 Střelu z první od florbalky Bery nebylo možné chytit
08:58 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #12 Adam Bulvas (0:1)
08:58 Nechytatelná střela Uvíry po nahráce A.Bulvase
05:39 Dobrá souhra Bulvase s Uvírou, kterou však neproměnili
03:24 Krásný tlak Falconu, avšak neúspěšný
00:45 Pěkná střela Boumy, ale střelu vychytal golman