• 42 41:26
    7:0
    (Novák)

ACEMA Sparta Praha B - FAT PIPE Traverza Chodov 7:0
branky: 8. Matyáš Kopecký, 9. Štěpán Novák, 22. Radek Hloušek, 31. Štěpán Novák, 32. Antonín Pražák, 32. Filip Volf, 42. Matyáš Kopecký; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Tůma; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vítek Šimáček ? - David Konrád ?, Ondřej Slezák ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:0
45:00 Střely ve 3. části: 14:5
41:26 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #37 Štěpán Novák (7:0)
38:27 Vyloučen hráč #36 Petr Holeček družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
36:35 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:12 Vyloučen hráč #42 Matyáš Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
31:40 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 6:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #78 Adam Roháč (6:0)
31:02 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #20 Antonín Pražák, asistoval #67 Jakub Bernat (5:0)
30:10 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #20 Antonín Pražák (4:0)
30:00 Střely ve 2. části: 11:3
25:30 Vyloučen hráč #27 Daniel Hybš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Ondřej Slezák družstva FAT PIPE Traverza Chodov
21:31 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #12 Radek Hloušek, asistoval #78 Adam Roháč (3:0)
20:56 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Chodov neproměnil #10 Jakub Šimek.
18:51 Vyloučen hráč #10 Jakub Šimek družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 15:2
08:47 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #67 Jakub Bernat (2:0)
07:32 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #20 Antonín Pražák (1:0)