0

1

3.

BLACK ANGELS B - Horní Počernice Orka 3:4pn
branky: 16. Marek Kostiha, 30. Marek Kostiha, 39. Marek Kostiha - 6. Matyáš Míka, 28. Martin Landa, 40. Jan Durda, N Matyáš Míka; rozhodčí: Štěpán Weber - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Svrčková ? - Petr Šotola ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #73 Oskar Hamouz , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #32 Jan Maršík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #13 David Orlík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #98 Matyáš Veber , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B hráč #99 Marek Kostiha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #10 Matyáš Míka a vstřelil rozhodující gól (3:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
39:26 GÓL Horní Počernice Orka! 3:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #93 Jan Durda, asistoval #94 Petr Šotola (3:3)
38:22 GÓL BLACK ANGELS B! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #99 Marek Kostiha, asistoval #20 Dominik Tandler (3:2)
29:12 GÓL BLACK ANGELS B! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #99 Marek Kostiha, asistoval #13 David Orlík (2:2)
27:40 GÓL Horní Počernice Orka! 1:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #15 Martin Landa, asistoval #93 Jan Durda (1:2)
21:47 Vyloučen hráč #28 Patrik Svoboda družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za bránění ve hře
15:40 GÓL BLACK ANGELS B! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #99 Marek Kostiha, asistoval #58 Ondřej Šandera (1:1)
05:40 GÓL Horní Počernice Orka! 0:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #10 Matyáš Míka, asistoval #98 Matyáš Veber (0:1)