12:0
    Adam ROHÁČ
    (Šoman)

ACEMA Sparta Praha B - BLACK ANGELS B 12:0
branky: 4. Vít Ulman, 7. Matteo Šoman, 8. Matteo Šoman, 10. Daniel Večl, 10. Radek Hloušek, 24. Daniel Vostřák, 25. Matteo Šoman, 25. Petr Holeček, 37. Daniel Vostřák, 38. Daniel Večl, 43. Petr Holeček, 45. Adam Roháč; rozhodčí: František Raffay - Albert Roučka; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vítek Šimáček ? - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 5:0, 3:0, 4:0
45:00 Střely ve 3. části: 17:11
44:23 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 12:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #86 Matteo Šoman (12:0)
43:56 Vyloučen hráč #99 Marek Kostiha družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
42:10 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 11:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #12 Radek Hloušek (11:0)
37:07 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 10:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Daniel Večl bez asistence (10:0)
36:49 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 9:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #47 Daniel Vostřák bez asistence (9:0)
33:06 Vyloučen hráč #13 David Orlík družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 21:8
28:04 Vyloučen hráč #68 Lukáš Mitera družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hrubost
24:47 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 8:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #30 David Rozhon (8:0)
24:08 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #47 Daniel Vostřák (7:0)
23:02 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 6:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #80 Daniel Večl (6:0)
15:00 Střely v 1. části: 17:6
11:56 Vyloučen hráč #38 Matěj Špatz družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
09:38 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #12 Radek Hloušek, asistoval #15 Matyáš Malkus (5:0)
09:14 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #86 Matteo Šoman (4:0)
07:22 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 3:0
06:11 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #78 Adam Roháč (2:0)
03:37 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #34 Vít Ulman, asistoval #15 Matyáš Malkus (1:0)