• 45 44:32
    10:8
    ()

Floorball Club FALCON - OLYMP FLORBAL 10:8
branky: 4. Ondřej Bouma, 20. Martin Mráček, 20. Ondřej Bouma, 21. Martin Mráček, 23. Martin Mráček, 28. Adam Bulvas, 28. Šimon Bulvas, 29. Hynek Uvíra, 34. Ondřej Bouma, 45. Šimon Bulvas - 14. Lukáš Maděra, 17. Matouš Přílepek, 27. Tomáš Bláha, 27. Filip Malena, 33. Martin Peťovský, 35. Ondřej Matys, 36. Ondřej Matys, 44. Martin Peťovský; rozhodčí: Marek Střída - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Matěj Rychtařík ?, Jan Šamša ? - Oliver Keenan Málek ?; po třetinách: 1:1, 7:3, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 6:16
44:32 GÓL Floorball Club FALCON! 10:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Šimon Bulvas bez asistence (10:8)
43:28 GÓL OLYMP FLORBAL! 9:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #68 Matouš Přílepek (9:8)
40:55 Timeout OLYMP FLORBAL
36:30 Střídání brankáře. Nový brankář #59 Jan Šamša družstva Floorball Club FALCON
35:34 GÓL OLYMP FLORBAL! 9:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #60 Ondřej Matys, asistoval #68 Matouš Přílepek (9:7)
34:49 GÓL OLYMP FLORBAL! 9:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #60 Ondřej Matys bez asistence (9:6)
33:58 GÓL Floorball Club FALCON! 9:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #72 Alexander Marek Bera (9:5)
32:11 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #60 Ondřej Matys (8:5)
30:10 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Matěj Rychtařík družstva Floorball Club FALCON
30:00 Střely ve 2. části: 12:13
28:41 GÓL Floorball Club FALCON! 8:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #4 Šimon Bulvas (8:4)
27:38 GÓL Floorball Club FALCON! 7:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Šimon Bulvas, asistoval #39 Hynek Uvíra (7:4)
27:05 GÓL Floorball Club FALCON! 6:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #12 Adam Bulvas, asistoval #4 Šimon Bulvas (6:4)
26:50 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #90 Filip Malena, asistoval #33 Vojtěch Chvojka (5:4)
26:13 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Tomáš Bláha, asistoval #26 Martin Peťovský (5:3)
22:54 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #72 Alexander Marek Bera (5:2)
22:35 Vyloučen hráč #32 Jan Pecka družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
20:05 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #4 Šimon Bulvas (4:2)
19:42 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #64 Ondřej Poledne (3:2)
19:12 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #39 Hynek Uvíra (2:2)
18:52 Martin Peťovský s číslem 26 vyslal mocnou střelu stejně, jako Zeus vysílá své hromy a blesky.
16:54 Sledujeme zde velice vyrovnané utkání, oba týmy předvádí velice sebevědomou hru.
16:20 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #60 Ondřej Matys (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 12:5
13:30 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #87 Lukáš Maděra z trestného střílení (1:1)
12:08 Vyloučen hráč #68 Matouš Přílepek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
10:01 Vyloučen hráč #21 Tomáš Bláha družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
03:11 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0