• 40 39:47
    2
    Jan ČEČETKA

FbŠ Bohemians B - Florbalová akademie MB 10:1
branky: 2. Tobiáš Svačina, 8. Tomáš Holomeček, 14. Roman Černý, 20. Tobiáš Svačina, 22. Lukáš Doležal, 30. Tomáš Holomeček, 32. Martin Čihák, 33. Michael Čihák, 33. Jan Šístek, 35. Martin Čihák - 36. Jan Čečetka; rozhodčí: Adam Lubina - Jan Tůma; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Filip Matys ? - Adéla Trnková ?, Ondřej Chumlen ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:1
39:47 Vyloučen hráč #20 Jan Čečetka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:39 GÓL Florbalová akademie MB! 10:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Jan Čečetka, asistoval #19 Matěj Batala (10:1)
35:22 Timeout FbŠ Bohemians B
34:10 GÓL FbŠ Bohemians B! 10:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #99 Tomáš Holomeček (10:0)
34:10 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Chumlen družstva Florbalová akademie MB
32:58 Boleslavským hráčům se teď trochu florbalky pletou pod nohama. Uvidíme jestli dokážou toto skore zvrátit.
32:36 GÓL FbŠ Bohemians B! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #81 Jan Šístek bez asistence (9:0)
32:06 Timeout Florbalová akademie MB
32:06 GÓL FbŠ Bohemians B! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #99 Tomáš Holomeček (8:0)
31:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #22 Roman Černý (7:0)
29:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #99 Tomáš Holomeček bez asistence (6:0)
21:05 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Lukáš Doležal, asistoval #99 Tomáš Holomeček (5:0)
19:19 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Tobiáš Svačina, asistoval #84 Eliáš Černý (4:0)
19:00 Boleslavský trenér působí poněkud frustrovaně. V jednom kuse kříčí na rozhodčí, a chce aby pískali lépe.
13:19 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Roman Černý, asistoval #10 Lukáš Doležal (3:0)
13:18 Černý nekompromisně zavěsil ze standartní situace na půlce.
12:47 Čihákova vyložená šance skončila zákrokem brankáře.
07:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:0
07:40 Holomeček nastřelil bránícího hráče a balon se neštastně odrazil do šibenice. Brankář neměl šanci.
07:00 Bohemce se zatím nedaří. Drží balon na svojí polovině a neví co s ním.
05:15 Vyloučen hráč #99 Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
01:21 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #2 Tobiáš Svačina, asistoval #5 Jakub Horáček (1:0)