• 45 44:44
    2
    zdržování hry

TJ Centropen Dačice B - Hippos Žďár n/S. B 2:4
branky: 6. Milan Svoboda, 17. Roman Sedlák - 33. Marek Dočekal, 39. Marek Dočekal, 43. Tomáš Dvořák, 44. Petr Daniel; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Kiessling ? - Daniel Křesťan ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:4
44:44 Vyloučen hráč #4 Marek Dočekal družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za zdržování hry
44:44 Dočekal podal hůl spoluhráči a se smíchem odchází na trestnou lavici.
44:05 Brankář Dačic poměrně šíleně vběhl do hřiště a zmatku využil Daniel, střela byla několikrát tečována ale stav je 4:2.
43:21 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #20 Petr Daniel, asistoval #5 Vojtěch Kadlec (2:4)
42:32 Timeout TJ Centropen Dačice B
42:32 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #28 Tomáš Imramovský (2:3)
42:32 Přesilovka byla rychle využita.
42:14 Vyloučen hráč #21 Zdeněk Bohuslav družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za blokování florbalky
42:14 Bude se faulovat, tedy vylučovat.
41:50 Hroši začínají kousat.
40:00 Obyčejný nához Příhody brankáři Dačic propadl a málem se uplatnila známá Csaplárova past.
38:39 Dočekal znovu využívá chyby Dačic a vyrovnává skóre.
38:14 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #4 Marek Dočekal bez asistence (2:2)
37:00 Dačice se brání zuby nehty.
32:49 Dočekal konečně prolomil střelecké trápení a skóre je 2:1.
32:47 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:1
30:01 Hippos nyní bude muset masivně zlepšit svůj výkon pokud chce uspět, vetšina hrochů vypadá dosti opařeně.
28:59 Vábek se velmi aktivně snažil rozproudit atak Hrochů, bohužel marně a přesilovka zůstala nevyužita.
26:59 Vyloučen hráč #37 Ondřej Bílý družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání
26:30 Tlustý teď zazdil příležitost pro přečíslení 3 na 1.
19:00 Daniel se divil verdiktu rozhodčích, Dačice rychlou souhrou využily nekoncentrace Hrochů a málem padla další branka.
17:46 Další šance pro Sedláka, zvoní horní tyč!
16:45 GÓL TJ Centropen Dačice B! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #15 Milan Svoboda (2:0)
16:45 Sedlák se Svobodou si vyměnili role, první jmenovaný vymetl všechny pavoučky a skóre je 2:0.
14:47 Závěrečný závar Dačic, Hippos nestíhá.
05:40 Perfektní souhra Dačic. Slovy klasika-kros, bomba z první do šibenice a branka je na světě.
05:21 GÓL TJ Centropen Dačice B! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #92 Roman Sedlák (1:0)
04:20 Sejkora se dostal do samostatného úniku, běžel jako o život ale gól bohužel nevstřelil.
03:35 Gólovka pro Dočekala, brankář Dačic skvěle kryje.
01:00 první střela Hippos končí mimo klec.