• 43 42:06
    5:9
    (Dvořák)

Florbal Telč - Hippos Žďár n/S. B 5:9
branky: 12. Adam Jirásek, 16. Libor Slatinský, 22. Libor Slatinský, 35. Antonín Veselý, 39. Adam Jirásek - 4. Filip Dvořák, 6. Jaroslav Vábek, 19. Ondřej Zerák, 25. Tomáš Imramovský, 26. Ondřej Zerák, 29. Ondřej Zerák, 32. Filip Dvořák, 38. Matěj Zich, 43. Tomáš Imramovský; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Dominik Thorovský ? - Daniel Křesťan ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:3
42:06 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 5:9
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #21 Filip Dvořák (5:9)
41:31 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Husták družstva Florbal Telč na 2 minuty za opakované přestupky
40:10 Vyloučen hráč #88 Filip Novák družstva Florbal Telč na 2 minuty za bránění ve hře
38:13 Pohledný únik Marka Novotného zakončil dorážkou Adam Jirásek. Hra se vyrovnala.
38:12 GÓL Florbal Telč! 5:8
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #5 Adam Jirásek, asistoval #23 Marek Novotný (5:8)
37:44 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 4:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #10 Matěj Zich, asistoval #13 Ondřej Zerák (4:8)
34:23 GÓL Florbal Telč! 4:7
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #10 Antonín Veselý, asistoval #44 Jakub Truhlář (4:7)
34:13 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. B neproměnil #19 Tomáš Pokorný.
31:38 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 3:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #69 Tomáš Dvořák (3:7)
28:53 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 3:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #13 Ondřej Zerák, asistoval #10 Matěj Zich (3:6)
25:56 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 3:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #13 Ondřej Zerák z trestného střílení (3:5)
24:30 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #13 Ondřej Zerák (3:4)
21:58 GÓL Florbal Telč! 3:3
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #66 Libor Slatinský, asistoval #13 Tomáš Maryška (3:3)
18:06 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:3
15:45 Telč vyrovnává skóre zápasu pohotovou dorážkou Libora Slatinského, který dnes prožíva vydařený zápas. Tento pohledný gól následně věnoval své zesnulé babičče Marušce.
15:44 GÓL Florbal Telč! 2:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #66 Libor Slatinský, asistoval #88 Filip Novák (2:2)
14:55 Vyloučen hráč #10 Matěj Zich družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za sekání
11:05 GÓL Florbal Telč! 1:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #5 Adam Jirásek, asistoval #66 Libor Slatinský (1:2)
09:13 Vyloučen hráč #28 Tomáš Imramovský družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za blokování florbalky
05:30 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 0:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #32 Jaroslav Vábek, asistoval #8 Jiří Příhoda (0:2)
03:34 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #13 Ondřej Zerák (0:1)