12:1
    Michael Adam RILEY
    ()

Sokol Rudná - FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ 12:1
branky: 2. Richard Czerwinski, 8. Richard Czerwinski, 9. David Blažek, 11. Richard Czerwinski, 11. Petr Zvědělík, 13. Vojtěch Dejm, 13. David Blažek, 19. Erik Varagnat, 19. Jan Rohla, 27. Richard Czerwinski, 34. Ondřej Dejm, 35. Michael Adam Riley - 30. Radim Baláž; rozhodčí: René Gabesam - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Havel ? - Tobiáš Novák ?; po třetinách: 5:0, 4:0, 3:1
34:32 GÓL Sokol Rudná! 12:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #42 Michael Adam Riley bez asistence (12:1)
33:25 GÓL Sokol Rudná! 11:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Dejm bez asistence (11:1)
29:30 GÓL FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ! 10:1
Branku družstva FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ vstřelil #11 Radim Baláž, asistoval #17 Michal Chvátal (10:1)
28:18 Vyloučen hráč #5 Lukáš Slepička družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
26:20 GÓL Sokol Rudná! 10:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Richard Czerwinski bez asistence (10:0)
25:00 Vyloučen hráč #65 Daniel Rektorys družstva FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
18:48 GÓL Sokol Rudná! 9:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla, asistoval #23 Erik Varagnat (9:0)
18:22 GÓL Sokol Rudná! 8:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #23 Erik Varagnat, asistoval #20 Jan Rohla (8:0)
12:58 GÓL Sokol Rudná! 7:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #71 David Blažek, asistoval #17 Adam Vojáček (7:0)
12:39 GÓL Sokol Rudná! 6:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #17 Adam Vojáček (6:0)
10:44 GÓL Sokol Rudná! 5:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #24 Petr Zvědělík bez asistence (5:0)
10:02 GÓL Sokol Rudná! 4:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Richard Czerwinski, asistoval #42 Michael Adam Riley (4:0)
08:22 GÓL Sokol Rudná! 3:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #71 David Blažek bez asistence (3:0)
07:27 GÓL Sokol Rudná! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Richard Czerwinski, asistoval #71 David Blažek (2:0)
01:37 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Richard Czerwinski, asistoval #20 Jan Rohla (1:0)