0

1

3.

FbC Red Dragons Hořovice - FbC Barracudas Slaný 4:5pn
branky: 2. Michal Müller, 4. Michal Bauer, 8. Michal Müller, 28. Michal Müller - 11. Jiří Novák, 17. Dan Vaněk, 23. Daniel Kverka, 28. Adam Nič, N Daniel Kverka; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Adam Kasík ? - Tobias Rašín ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #28 Daniel Kverka a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #10 Daniel Sojka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #96 Adam Nič , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #21 Vít Hofman , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #15 Jiří Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #12 Michal Müller , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 4:6
34:05 Vyloučen hráč #12 Michal Müller družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:49 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
29:44 Vyloučen hráč #15 Jiří Novák družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
27:32 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #10 Daniel Sojka (4:4)
27:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Adam Nič z trestného střílení (3:4)
24:00 Střely ve 2. části: 5:6
22:35 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #28 Daniel Kverka, asistoval #96 Adam Nič (3:3)
16:47 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #12 Dan Vaněk bez asistence (3:2)
12:00 Střely v 1. části: 6:6
10:29 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #15 Jiří Novák, asistoval #28 Daniel Kverka (3:1)
07:38 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #21 Vít Hofman (3:0)
03:31 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #21 Vít Hofman (2:0)
01:34 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:0