0

0

0.

1. FbK Tábor - FBC Štíři Č. Budějovice B 4:5pn
branky: 15. Bruno Jan Pazderka, 20. Kryštof Paštěka, 39. Jan Sedlák, 43. Kryštof Paštěka - 17. Albert Smrž, 17. Jakub Pupík, 20. Matyáš Cuřín, 41. Dominik Březina, N Matyáš Křivský; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: David Daniel Zenkl ? - Tomáš Kaňák ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #83 Lukáš Bambula , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #7 Matyáš Křivský a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #68 Jan Sedlák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #24 Samuel Starčevský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #50 Kryštof Paštěka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #23 Matyáš Cuřín , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:40 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
42:15 GÓL 1. FbK Tábor! 4:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #5 Bruno Jan Pazderka (4:4)
40:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:4)
38:37 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #68 Jan Sedlák, asistoval #83 Lukáš Bambula (3:3)
38:06 Vyloučen hráč #7 Matyáš Křivský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
37:11 Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:45 Timeout 1. FbK Tábor
19:19 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #68 Jan Sedlák (2:3)
19:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #7 Matyáš Křivský (1:3)
16:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #51 Jakub Pupík bez asistence (1:2)
16:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Albert Smrž, asistoval #28 Lukáš Koupal (1:1)
14:59 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka, asistoval #68 Jan Sedlák (1:0)
14:23 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání