• 34 33:16
    4:6
    ()

Florbal Neratovice - Floorball Club FALCON blue 4:6
branky: 9. Adam Volf, 16. Adam Volf, 31. Viktorie Hyklová, 33. Lukáš Valenta - 7. Lukáš Lenc, 18. Vojtěch Čáp, 25. Martin Mráček, 29. Martin Mráček, 33. Adam Bulvas, 34. Lukáš Valenta; rozhodčí: Vojtěch Prokop - František Raffay; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vojtěch Teska ? - Matěj Rychtařík ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:4
35:31 Závěrečný tlak Neratovic.
35:06 Teska neuvěřitelně podržel svůj tým ve hře.
34:22 Falcon zodpovědně brání.
33:16 GÓL Floorball Club FALCON blue! 4:6
Vlastní branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #11 Lukáš Valenta (4:6)
32:56 GÓL Floorball Club FALCON blue! 4:5
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #12 Adam Bulvas bez asistence (4:5)
32:56 To byla lahůdka do bližší šibenice!
32:29 GÓL Florbal Neratovice! 4:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #11 Lukáš Valenta, asistoval #96 Matyáš Hýsek (4:4)
32:29 Můj odhad se vyplnil a agresivní presink Neratovic se vyplácí!
31:50 Dle mého laického odhadu to tu bude ještě jiskřit a Neratovice půjdou pořádně do boje.
31:16 Timeout Florbal Neratovice
30:49 GÓL Florbal Neratovice! 3:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #9 Viktorie Hyklová, asistoval #25 Ondřej Huml (3:4)
30:49 Mňamózní zakončení Hyklové!
29:13 Vyloučen hráč #11 Lukáš Valenta družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:13 Falcon i přes početní nevýhodu kontroluje balónek a je z toho vyloučení domácích.
28:24 Vyloučen hráč #12 Adam Bulvas družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání
28:12 GÓL Floorball Club FALCON blue! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #12 Adam Bulvas (2:4)
28:12 Nádherné uvolnění a střela!
24:27 GÓL Floorball Club FALCON blue! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #72 Alexander Marek Bera (2:3)
24:27 Smolná teč končí v bráně, Falcon se raduje!
23:59 Velice vyrovnaná 2. třetina končí.
19:48 Huml trefil bližší tyč!
19:04 Velká šance Volfa končí nad bránou.
17:52 GÓL Floorball Club FALCON blue! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #46 Vojtěch Čáp bez asistence (2:2)
17:52 Rychlé čapí ruce a je to 2:2.
15:15 GÓL Florbal Neratovice! 2:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #66 Adam Volf, asistoval #96 Matyáš Hýsek (2:1)
15:15 Milimetrová přihrávka Hýska na čepel Volfa a ten nekompromisně pod víko.
14:58 Neratovice trpělivě čekají na chybu soupeře, která 2x přišla, ale ani jednou nebyla potrestána.
13:34 Čáp uklidňuje hru.
10:34 Chyba v rozehrávce Falconu a Rychtařík hasí!
08:52 GÓL Florbal Neratovice! 1:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #66 Adam Volf, asistoval #9 Viktorie Hyklová (1:1)
08:52 Akce zakončená s ledovým klidem.
08:19 Poledne opět ukazuje, že tu hru má prostě ve vočku a našel Lence před bránou, kterého vychytal Teska.
06:56 GÓL Floorball Club FALCON blue! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil #3 Lukáš Lenc, asistoval #21 Mikuláš Dominec (0:1)
06:50 Rychtařík předvedl skvělý zákrok.
05:19 Volf schytal tvrdý direkt do nosu. Je to tvrdý chlapák, takže se z toho otřepal. Falcon sportovně odevzdává míček.
04:25 Poledne s přehledem rozehrává a tvoří hru svéhu týmu.
02:56 Jistý zákrok gólmana Tesky.
02:26 Tlak Falconu. Neratovice útočí z brejků.