• 45 44:53
    2
    Jan POKORNÝ

Florbal Telč - FBŠ Jihlava 6:7
branky: 7. Jan Pokorný, 10. Jan Pokorný, 18. Jan Pokorný, 31. Karel Kremlička, 38. David Bastl, 45. Michael Bambula - 2. Viktor Křivánek, 5. Viktor Křivánek, 13. Viktor Křivánek, 22. Viktor Křivánek, 31. Šimon Zinek, 37. Šimon Zinek, 40. Šimon Zinek; rozhodčí: Petr Jindra - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Prokop Kadlec ? - Matěj Jonák ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 3:3
44:53 Vyloučen hráč #25 Jan Pokorný družstva Florbal Telč na 2 minuty za hrubost
44:02 Timeout Florbal Telč
44:02 GÓL Florbal Telč! 6:7
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #33 Michael Bambula, asistoval #10 Antonín Veselý (6:7)
44:02 Telč má nyní 58 sekund na vyrovnání tohoto dramatického utkání.
42:41 Vyloučen hráč #13 Lukáš Rychecký družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost
42:41 Telč má nyní velkou příležitost ještě zdramatizovat toto dramatické utkání.
39:39 GÓL FBŠ Jihlava! 5:7
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Šimon Zinek, asistoval #13 Lukáš Rychecký (5:7)
39:39 Jihlava opět odskakuje po souhře do dvoubrankového vedení.
38:14 Vidíme urputnou snahu Telče vyrovnat toto utkání. Nicméně jejich soupeř má stále navrh v podobě jedné branky.
37:13 GÓL Florbal Telč! 5:6
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #17 David Bastl, asistoval #22 František Přibyl (5:6)
37:13 Telč opět snižuje na rozdíl jedné branky.
36:32 GÓL FBŠ Jihlava! 4:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Šimon Zinek, asistoval #2 Vojtěch Černý (4:6)
36:32 Jihlava krásnou sehrávkou a střelou zakončenou k tyči nyní upravuje skóre na 4:6.
30:32 GÓL FBŠ Jihlava! 4:5
30:21 GÓL Florbal Telč! 4:4
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #21 Karel Kremlička, asistoval #20 Jan Vyhlídal (4:4)
27:53 Nyní sledujeme zajímavé utkání, šance se přelévají z jedné strany na druhou.
21:09 GÓL FBŠ Jihlava! 3:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #9 Viktor Křivánek bez asistence (3:4)
17:11 GÓL Florbal Telč! 3:3
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #25 Jan Pokorný, asistoval #11 Radek Špringer (3:3)
17:11 Telč se štastnou tečí o břicho vyrovnává skóre v přesilovce.
15:38 Vyloučen hráč #9 Viktor Křivánek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost
14:59 Po počáteční převaze hráčů z FBŠ jsme sledovali vyrovananý zápas, kdy Telč nakopla první vstřelená branka. Následně přidala další branku a skóre bylo vyrovnané. Nicméně výsledek první třetiny je 3:2 pro Jihlavu.
12:43 GÓL FBŠ Jihlava! 2:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #9 Viktor Křivánek, asistoval #13 Lukáš Rychecký (2:3)
09:03 Vyloučen hráč #9 Viktor Křivánek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:00 Timeout FBŠ Jihlava
09:00 GÓL Florbal Telč! 2:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #25 Jan Pokorný bez asistence (2:2)
06:28 GÓL Florbal Telč! 1:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #25 Jan Pokorný, asistoval #22 František Přibyl (1:2)
04:53 GÓL FBŠ Jihlava! 0:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #9 Viktor Křivánek, asistoval #18 Matěj Jonák (0:2)
03:28 Vyloučen hráč #3 Kryštof Bőhm družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
01:57 GÓL FBŠ Jihlava! 0:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #9 Viktor Křivánek, asistoval #3 Kryštof Bőhm (0:1)