44
  • 44 43:41
    Liberec

SCC SEMILY - FBC Liberec B 2:1
branky: 15. Tadeáš Buryanec, 28. Tomáš Chmelík - 33. Ondřej Vyšohlíd; rozhodčí: Tomáš Beran - Michal Reczai; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Forman 18 - Filip Kraus 16; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:1
44:59 Semily to zvladly.
43:59 Liberec se tlačí za vyrovnáním.
43:41 Timeout FBC Liberec B
39:41 Semily si můžou udělat konec zápasu příjemnějším. Tedy ne že by dorazily přítelkyně mladých borců, ale budou hrát alespoň přesilkovku.
39:40 Vyloučen hráč #50 Dominik Cakl družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
37:15 přesilovka je šance pro Liberec, hlavní pořadatel Robert Horan, který dohlíží na svého syna skoro nedýchá.
36:32 Vyloučen hráč #79 Lukáš Ron družstva SCC SEMILY na 2 minuty za bránění ve hře
35:41 Liberec zatím marně dobývá branku Semil.
32:47 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #87 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #24 Vít Pergl (2:1)
32:47 Pergl běžel do středu, byl faulován a míček se dostal na čepel ONŘEJE VYŠOHLÍDA, který nekompromisní střelou překonává brankáře Semil a stav zápasu je tak 2:1
32:08 Liberec dnes nemá střelecké stěstí a neproměňuje další šanci
31:19 Horan se objevil před svatyní Semil, balónek mu uskočil do rohu a skóre se nemění.
30:08 Čihák, zas ukázal svoje střelecké schopnosti, balónek neohrozil branku Semil a je z toho aut pro Semily.
29:59 Máme tu konec druhé třetiny kde jsme viděli dvě branky domácího týmu a zpoustu skvělých šancí
28:52 Čihák se dostal znova do střelecké možnosti, ale opětovně odmítl vstřelení branky
27:11 GÓL SCC SEMILY! 2:0
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #14 Tomáš Chmelík, asistoval #56 Jan Seliger (2:0)
27:11 Chmelík dostal dobrou přihrávku od Seligera a ještě lepší střelou překonává brankáře Liberce a stav zápasu je 2:0
26:33 Krásný zákrok brankáře Liberce, který teď chytl jasnou branku
25:40 Čihák si teď potočil obránce Liberce a dostal se do zakončení, ale skóre zápasu nezměnil
24:20 Čihák si narazil se spoluhráčem a střelou od modré neohrozil branku Semil
21:22 Tomáš Horan, si teď vychutnal útočnou trojku Semil, krásným obraným zákrokem před vlastní bránou znemožnil Semilům skórovat dnes již podruhé
20:40 Tomáš Horan se ze své poloviny volně dostal až na polovinu Semil. zaknčil nepřesně a pak byl i lehce dohrán
19:59 Procházka dostal přihrávku po mantinelu, potáhl, vystřelil ale jen do brankáře Semil
17:24 Domácí v plném počtu
16:21 Dlouhý teď vyslal krásnou střelu, brankář Semil ji vyrazil před sebe a následně přišel útočný faul
15:24 Vyloučen hráč #5 Tadeáš Buryanec družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
15:20 A další vyloučení na straně Semil
14:25 GÓL SCC SEMILY! 1:0
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #5 Tadeáš Buryanec bez asistence (1:0)
14:25 Krásná střela k tyči domácího útočníka a Liberec prohrává 1:0
14:00 Čihák si krásně zpracoval  balónek ze vzduchu a krásně vystřelil a však mimo.
12:40 Teď tu máme pasáž kdy se obě mužstva dostávají do nějaké šance, teď jednu šanci měl Liberec  a tu přerušil faul Semil
10:36 Do nevýdané šance se dostal Hanzl, byl tváří tvář bránkářovi hostů, výsledkem je skvělý zákrok brankáře stav zápasu tak zůstává nerozhodný
09:49 Blín se dostal ke střele z půlky a brankář hostů měl dost práce aby balónek poslal daleko od branky
08:41 Seliger vystihl jednoho z obránců Liberce a dostal se do zajímavé šance, ale místo aby vystřelil na branku tak vystřeli do míst kam ani on sám asi nechtěl
07:40 Aktivnější na balónku je Liberec ale Semily dobře brání a tak se Liberci nedaří dostat na útočnou polovinu
07:15 Liberec rychle rozehrál volný úder a dostal se do zakončení, ale branku to nepřineslo
06:36 Přihrávka Davida přes střed na Hanzla, který se dostal ke střele, která ale nekončí gólem
06:09 Faul, rozehrávat bude Liberec na své polovině
05:32 Domácí v plném počtu
04:50 Domácí teď vyhodili a hosté mohou vymyslet další příležitost k využití přesilovky
04:27 Semily mají k dispozici volný úder a drží bálón
03:44 Semily dokázali 20s udržet balón a teď je na balónu Liberec a snaží se využít přesilovku
03:32 Vyloučen hráč #83 Lukáš Maťátko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
03:13 Chystá se vyloučrní na straně Semil, Liberec zatím využívá výhodu.
02:31 Na balónku jsou teď Semily a snaží se dostat k nějaké střela, ale Liberec zatím drží
01:42 Liberec teď kombinuje na své polovině a snaží se něco vymyslet
01:16 Semily se i díky faulům držejí na Liberecké polovině
00:34 Čihák teď vyslal pěknou střelu tahem, kterou brankář domácích vyrazil ramenem za mantinel
00:01 Zápas zahájen buly vyhrávají Liberec.