45
  • 45 44:01
    2

FBC Panthers Liberec - SC Podještědí Č. Dub 5:5
branky: 11. Robert Zoreník, 18. Martin Svatuška, 31. Martin Svatuška, 31. Martin Svatuška, 34. Jakub Erlebach - 6. Jan Kopecký, 12. Marek Prošek, 21. Adam Topinka, 24. Jan Kopecký, 42. Jakub Švarc; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Michal Reczai; vyloučení: 7 + Miroslav Josef Polák 5 + :4; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Šťastný 19 - Lukáš Němeček 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:01 Vyloučen hráč #69 Martin Svatuška družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:29 Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec do konce utkání
43:29 Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 5 minuty za nesportovní chování
41:17 Timeout FBC Panthers Liberec
41:17 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 5:5
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #6 Jakub Švarc, asistoval #14 Petr Šmíd (5:5)
38:54 Vyloučen hráč #6 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost
38:24 Vyloučen hráč #3 Jakub Šenberk družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nesportovní chování
35:07 Vyloučen hráč #39 David Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:35 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #46 Jakub Erlebach, asistoval #39 David Petr (5:4)
32:15 Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
30:54 Timeout SC Podještědí Č. Dub
30:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #46 Jakub Erlebach (4:4)
30:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #39 David Petr (3:4)
30:18 Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:00 Střely ve 2. části: 10:9
23:16 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 2:4
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #13 Jan Kopecký, asistoval #6 Jakub Švarc (2:4)
22:43 Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za držení
20:47 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 2:3
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #3 Jakub Šenberk (2:3)
17:45 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #26 Šimon Krebs (2:2)
16:05 Vyloučen hráč #14 Petr Šmíd družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:7
11:44 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 1:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #14 Petr Šmíd (1:2)
10:36 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #30 Robert Zoreník, asistoval #75 Miroslav Josef Polák (1:1)
07:19 Vyloučen hráč #17 Adam Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
05:13 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 0:1