2

3

4.

FBŠ Jihlava - Snipers Třebíč B 5:6pn
branky: 12. Vojtěch Krejčí, 14. Šimon Zinek, 21. Kryštof Bőhm, 38. Šimon Zinek, 40. Šimon Zinek - 5. Štěpán Janšta, 7. Štěpán Janšta, 16. Ondřej Pánek, 24. Štěpán Janšta, 30. Štěpán Janšta, N Ondřej Pánek; rozhodčí: Jan Pacal - Milan Novák; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Sebastian Pavlas ? - Daniel Čiháček ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #12 Ondřej Pánek a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #14 Šimon Zinek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #66 Štěpán Janšta a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #12 Ondřej Wiesner a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #12 Ondřej Pánek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #14 Šimon Zinek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #58 Patrik Mladenov , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #5 Vojtěch Krejčí , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
39:12 GÓL FBŠ Jihlava! 5:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Šimon Zinek, asistoval #12 Ondřej Wiesner (5:5)
37:28 Vyloučen hráč #66 Štěpán Janšta družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání
37:19 Timeout FBŠ Jihlava
37:19 GÓL FBŠ Jihlava! 4:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Šimon Zinek, asistoval #11 Jáchym Pech (4:5)
35:18 Vyloučen hráč #69 Zuzana Vávrová družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání
29:19 GÓL Snipers Třebíč B! 3:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #56 Vojtěch Zmátlo (3:5)
23:07 GÓL Snipers Třebíč B! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #86 Jiří Marek (3:4)
20:05 GÓL FBŠ Jihlava! 3:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #3 Kryštof Bőhm bez asistence (3:3)
15:32 GÓL Snipers Třebíč B! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #40 Jonáš Jansa (2:3)
13:26 GÓL FBŠ Jihlava! 2:2
11:09 GÓL FBŠ Jihlava! 1:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #5 Vojtěch Krejčí, asistoval #6 Martin Plašil (1:2)
06:46 GÓL Snipers Třebíč B! 0:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Štěpán Janšta bez asistence (0:2)
04:15 GÓL Snipers Třebíč B! 0:1