3:11
    Tomáš UHER
    (Korba)

ASK Bystřice n.P. - PSKC Okříšky 4:11
branky: 8. František Hosa, 16. Mikuláš Haluška, 29. Matěj Hruška, 45. Josef Šilhán - 8. Marek Jeřábek, 12. Marek Jeřábek, 28. Šimon Korba, 30. Tomáš Uher, 31. Tomáš Uher, 38. Marek Jeřábek, 40. Tomáš Uher, 43. Tomáš Uher, 44. Daniel Caha, 44. Šimon Korba, 45. Tomáš Uher; rozhodčí: Jan Venhoda - Jan Pacal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jonáš Klukan ? - Ondřej Dosedla ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:7
44:56 GÓL ASK Bystřice n.P.! 4:11
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #44 Josef Šilhán, asistoval #35 Lukáš Novotný (4:11)
44:46 GÓL PSKC Okříšky! 3:11
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #28 Šimon Korba (3:11)
44:36 Vyloučen hráč #13 Marek Jeřábek družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:59 GÓL PSKC Okříšky! 3:10
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #28 Šimon Korba, asistoval #46 Tomáš Uher (3:10)
43:35 GÓL PSKC Okříšky! 3:9
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #89 Daniel Caha bez asistence (3:9)
42:02 GÓL PSKC Okříšky! 3:8
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #13 Marek Jeřábek (3:8)
39:14 GÓL PSKC Okříšky! 3:7
38:30 Gratulujeme Jeřábkovi k hattricku
37:55 GÓL PSKC Okříšky! 3:6
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #13 Marek Jeřábek, asistoval #28 Šimon Korba (3:6)
30:59 GÓL PSKC Okříšky! 3:5
29:52 GÓL PSKC Okříšky! 3:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #19 Tomáš Navrkal (3:4)
29:40 Korba konečně prostřelil gólman Bystřice vzápětí ale Bystřice srovnáva.
28:55 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #98 Matěj Hruška, asistoval #77 Mikuláš Haluška (3:3)
27:58 GÓL PSKC Okříšky! 2:3
27:00 Navrkal před brankou nepracoval míček.
26:50 Korba má dneska největší počet střel bohužel zatím chybí štěstí.
25:00 Korba blokuje střelu Bystřice.
24:00 Dosedla chytl nahození Halušky
22:30 „Jágr"(Caha) odvádí dobrou práci v obraně.
21:15 Jeřábek znovu odstřeluje branku Bystřice tentokrát ale gól nedal.
19:00 Vyloučen hráč #77 Mikuláš Haluška družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání
19:00 Haluška se jde zchladit na trestnou za sekání
17:00 Haluška na začátku druhé třetiny srovnáva, po chybě Okříšek šel sám na dosedlu a zakončil k tyči.
15:49 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:2
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #77 Mikuláš Haluška bez asistence (2:2)
14:30 Máme zde poslední minut první třetini, Okříšky se snaží navýšit svoje skóre.
13:35 Marek Jeřábek přidává backhandem druhý gól a dostává Okříšky znovu do vedení.
11:34 GÓL PSKC Okříšky! 1:2
09:50 Hra je zatím docela ospalá.
09:00 Výborná souhra Korbi a Jeřábeka skončila gólem, hned poté ale Bystřice srovnáva.
07:38 GÓL ASK Bystřice n.P.! 1:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #93 František Hosa, asistoval #85 Radim Bárta (1:1)
07:20 GÓL PSKC Okříšky! 0:1
06:20 Dosedla byl na místě v čas a tak hráč Bystřice neměl šanci.
05:00 Hra je zatím vyrovná hraje se nahoru dolů.
02:50 Uher v šanci bohužel minul.
00:01 Vážení diváci vítáme vás u on-line přenosu zápasu.