0

0

0.

1. FbK Tábor - FK Slovan J.Hradec 4:3pn
branky: 2. Martin Peřina, 39. Bruno Jan Pazderka, 40. Kryštof Paštěka, N Kryštof Paštěka - 16. Jakub Hybš, 23. Jakub Hybš, 26. Hynek Hák; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Michal Štěpánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kupka ? - Petr Vitoň ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #50 Kryštof Paštěka a vstřelil rozhodující gól (4:3).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #44 Jakub Hybš , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #75 Jan Penkert , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #29 Tomáš Dofek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #75 Jan Penkert a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #68 Jan Sedlák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #29 Tomáš Dofek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #23 Samuel Kubů , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #20 Vítězslav Šádek , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:29 Timeout FK Slovan J.Hradec
44:29 Vyloučen hráč #68 Jan Sedlák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
43:05 Timeout 1. FbK Tábor
39:09 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #50 Kryštof Paštěka, asistoval #75 Jan Penkert (3:3)
38:39 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Bruno Jan Pazderka, asistoval #9 Karel Červenka (2:3)
25:30 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #50 Hynek Hák, asistoval #22 Vojtěch Hembera (1:3)
22:05 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš, asistoval #22 Vojtěch Hembera (1:2)
15:44 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš bez asistence (1:1)
01:51 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #89 Martin Peřina, asistoval #53 Jan Kobliha (1:0)