0

0

0.

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice B 3:2pn
branky: 20. Adam Šperlín, 27. Vítek Mikeš, N Jan Janda - 2. Samuel Starčevský, 16. Samuel Starčevský; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Lenka Morová; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Šimon Fric ? - Vojtěch Šrámek ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #83 Vojtěch Oulehla , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil rozhodující gól (3:2).
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #83 Vojtěch Oulehla a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #44 Luboš Homolka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #56 Patrik Schack , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice B hráč #87 Dominik Burda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #8 Adam Šperlín , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:22 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
44:22 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:00 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:29 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš bez asistence (2:2)
25:19 Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
19:38 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #7 Vítek Mikeš (1:2)
15:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (0:2)
01:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #83 Vojtěch Oulehla (0:1)
01:30 Vyloučen hráč #8 Adam Šperlín družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení