4:1
    Jakub JANDA
    (Ballák)

FBC Spartak Kaplice - FBC Štíři Č. Budějovice B 4:1
branky: 8. Tomáš Dvořák, 21. Petr Beneš, 44. Michal Borovka, 45. Jakub Janda - 20. Ondřej Klečka; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Chlaň ? - Tomáš Kaňák ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:0
44:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Jakub Janda, asistoval #23 Petr Ballák (4:1)
43:41 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
43:34 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #30 Julia Tomaili (3:1)
34:04 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
31:58 Vyloučen hráč #72 Šimon Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
26:29 Vyloučen hráč #82 Karel Maček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
25:25 Vyloučen hráč #24 Václav Hugo Bukač družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za vysoká florbalka
20:47 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #11 Petr Beneš bez asistence (2:1)
19:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #8 Ondřej Klečka, asistoval #20 Oliver Prouza (1:1)
07:23 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #23 Petr Ballák (1:0)
07:23 Tomáš Dvořák dává svou božskou holí první gól tohoto zápasu!!
02:05 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
02:05 A je tady první přesilovka dnešního utkání, uvidíme jestli domácí zvládnou prolomit bránění hostů.