10:3
    Denisa BÁRTOVÁ
    (Tichá)

Sklo Bohemia Světlá n/S - 1. FbK Tábor 10:3
branky: 6. Ivana Kohoutová, 11. Veronika Císařová, 14. Veronika Beránková, 19. Ivana Kohoutová, 26. Radka Zikmundová, 28. Dagmar Stránská, 29. Leona Franclová, 32. Natálie Bezoušková, 40. Leona Franclová, 45. Denisa Bártová - 3. Kristýna Tkadlecová, 29. Natálie Máchalová, 39. Michaela Hořejší; rozhodčí: Luboš Brzoň - Martin Pavelka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Anna Pavlíčková ? - Tereza Boháčová ?; po třetinách: 3:1, 4:1, 3:1
44:10 A je to tadyyy! Vstřílíme 10 góóól dnešního zápasu. Hezky holky. Děkujeme za předvedený výkon. (EMOTIONAL DAMAGE)
44:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 10:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #25 Denisa Bártová, asistoval #21 Aneta Tichá (10:3)
43:24 Užíváme si poslední minuty hry. Schválně co náš nejproduktivnější centr Kohoutová se svými spoluhráčky vymyslí.
42:01 Nebo jeden známý pražský obchod - dřevařství tom: sekání všeho druhu..
41:26 Tato hry mi přípomína histrický milník a to dobývání Stalingradu.
40:44 Světelské holky 80 % času drží míček na své holy a nenechávají soupeřky hrát. Ty občas zahrozí brejkem a pak se opět stahují na svoji polovinu, kde brání svoji pevnost.
39:20 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Leona Franclová, asistoval #14 Ivana Kohoutová (9:3)
38:34 GÓL 1. FbK Tábor! 8:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #6 Michaela Hořejší bez asistence (8:3)
33:36 Světelské holky šly 3 na 1 a nedokázali zakončit do prázdné. Míček se převaloval na brnakové čáře. Již asi není třeba přidávat další góly..
31:47 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #32 Natálie Bezoušková, asistoval #25 Denisa Bártová (8:2)
28:29 Soupeři se po dorážce také prosazují. Velmi rychle odpovídají na náš gól.
28:28 GÓL 1. FbK Tábor! 7:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 Natálie Máchalová bez asistence (7:2)
28:17 Francová si výborně seběhla a křikla na Kohoutovou, která jí naservívrovala šanci, která se prostě dává! Navyšujeme vedení na 7:1.
28:16 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:1
27:52 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Dagmar Stránská, asistoval #11 Barbora Blažková (6:1)
27:40 Jedna z Světelských obránkyň si zapomněla navonět svým parfémem RITUALS :( Doufám, že to neovlivní její výkon!
25:27 Krásný gól tečem po nahození Kohoutové.
25:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #12 Radka Zikmundová, asistoval #14 Ivana Kohoutová (5:1)
23:58 Neskutečný zákrok předvědla domácí golmánka. Málem byly vyčištěny pavučiny z rohu naší branky.
22:35 Ivana Kohoutová z družtva Světlá nad Sázavou líta po hřišti jako bílý hřebec po pláni.
21:10 Obstřelujeme branku jak kdyby měla okolo sebe silové pole..
21:04 Vyvíjmíme neskutečný tlak, nicméně nejsme schopný se dostat do té finální koncovky.
18:27 Krásně vypíchnutý míček Kohoutovou, která jednoznačně proměňuje získaný  brejk. Měli bychom zkontrolovat síť, jestli v ní není díra!!
18:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #14 Ivana Kohoutová, asistoval #67 Veronika Beránková (4:1)
18:20 Chvílema to vypadá, že hraje přesilovku Světlá
17:30 Bohužel naše hráčky jsou lačné po boji a tak se stalo, že jsme byli na hřišti v šesti lidech. Čekají nás dvě těžké minuty.
17:29 Vyloučen hráč #66 Leona Franclová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za špatné střídání
14:00 Snažíme se kombinovat a nakonec střílíme míček za humny... Zlepšit střely a nepřekombinovávat..
13:05 Přes neskutečném osekávání našich hráček jsme si dokázali vytvořit šanci a proměnit jí v góóóĺ!
13:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #25 Denisa Bártová (3:1)
10:07 Císářová proměňuje prázdnou branku, kterou jí naservírovala beránková. Krása pohledět.
10:06 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #67 Veronika Beránková (2:1)
08:45 Akce 3 na 2 ze strany Světlé. Střela skončila v buffetu 10 metrů nad brankou. Holky si musí srovnat mířidla..
05:43 Po skvělém pasu Kohoutová nekompromisně zakončila na bližší tyč. Good job!
05:42 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #14 Ivana Kohoutová, asistoval #66 Leona Franclová (1:1)
02:15 Po smolné ztrátě míčku na naší polovině soupeřka proměňuje.
02:14 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #12 Kristýna Tkadlecová, asistoval #7 Anna Kolínová (0:1)