0

0

0.

Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5pn
branky: 4. Michaela Hazová, 4. Petra Němcová, 10. Anna Korešová, 14. Petra Němcová, 41. Michaela Opicová, N Petra Němcová - 11. Barbora Holmanová, 22. Nikola Malátová, 32. Kateřina Bícová, 42. Petra Skříšovská, 44. Tereza Procházková; rozhodčí: Jan Máca - Jan Tomšů; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Šárka Domanská ? - Veronika Šedivá ?; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #23 Anna Korešová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Petra Skříšovská , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #9 Petra Němcová a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #49 Kateřina Bícová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #8 Tereza Šánová , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
43:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #62 Tereza Procházková bez asistence (5:5)
41:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #93 Petra Skříšovská, asistoval #49 Kateřina Bícová (5:4)
40:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Michaela Opicová, asistoval #4 Blanka Břečková (5:3)
40:12 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
37:06 Vyloučen hráč #49 Kateřina Bícová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #49 Kateřina Bícová, asistoval #93 Petra Skříšovská (4:3)
21:58 Vyloučen hráč #62 Tereza Procházková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
21:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Nikola Malátová, asistoval #64 Jana Dítětová (4:2)
13:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #24 Michaela Hazová (4:1)
10:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Barbora Holmanová, asistoval #49 Kateřina Bícová (3:1)
09:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Anna Korešová, asistoval #4 Blanka Břečková (3:0)
03:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Petra Němcová bez asistence (2:0)
03:42 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Michaela Hazová, asistoval #23 Anna Korešová (1:0)