0

0

0.

1. FbK Tábor - Spartak Pelhřimov 4:5pn
branky: 7. Lenka Štegerová, 16. Lenka Štegerová, 30. Nikola Filipová, 41. Natálie Máchalová - 11. Štěpánka Razimová, 24. Tereza Šánová, 30. Michaela Hazová, 45. Tereza Šánová, N Tereza Šánová; rozhodčí: Radek Chýna - Kateřina Nykodýmová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Boháčová ? - Šárka Kukačková ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #8 Tereza Šánová a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #12 Michaela Opicová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #9 Petra Němcová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #8 Tereza Šánová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #88 Lenka Štegerová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #12 Kristýna Tkadlecová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #8 Natálie Máchalová , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tereza Šánová, asistoval #11 Petra Przeczková (4:4)
40:15 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 Natálie Máchalová, asistoval #1 Tereza Boháčová (4:3)
29:38 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Michaela Hazová bez asistence (3:3)
29:04 GÓL 1. FbK Tábor! 3:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #33 Nikola Filipová, asistoval #8 Natálie Máchalová (3:2)
23:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
22:40 Vyloučen hráč #9 Hana Kopecká družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:30 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #88 Lenka Štegerová bez asistence (2:1)
10:38 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Štěpánka Razimová, asistoval #9 Petra Němcová (1:1)
06:50 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #88 Lenka Štegerová, asistoval #8 Natálie Máchalová (1:0)
06:33 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #24 Michaela Hazová.