0

0

0.

TJ Centropen Dačice - SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B 4:5pn
branky: 25. Aneta Lisová, 29. Aneta Lisová, 42. Šárka Divišová, 45. Andrea Distelová - 8. Anna Běhounková, 10. Martina Svobodová, 25. Martina Svobodová, 45. Tereza Vytisková, N Martina Svobodová; rozhodčí: Jan Lukáč - Tomáš Prokopius; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Taťána Marková ? - Danny Václavků ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #3 Aneta Lisová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #4 Lucie Bártů , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #84 Barbora Kratochvílová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #3 Martina Svobodová a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #3 Martina Svobodová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #13 Aneta Kastnerová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B hráč #7 Anna Běhounková , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:08 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #7 Romana Tůmová (4:4)
44:02 Timeout TJ Centropen Dačice
44:02 GÓL SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B! 3:4
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #3 Martina Svobodová (3:4)
41:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Šárka Divišová, asistoval #4 Lucie Bártů (3:3)
28:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Divišová (2:3)
24:58 GÓL SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B! 1:3
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #14 Tereza Svobodová (1:3)
24:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #19 Adéla Zavadilová (1:2)
11:35 Vyloučen hráč #7 Romana Tůmová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
10:55 Vyloučen hráč #4 Lucie Bártů družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
09:10 GÓL SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B! 0:2
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #3 Martina Svobodová, asistoval #11 Tereza Vytisková (0:2)
07:50 GÓL SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B! 0:1
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #7 Anna Běhounková, asistoval #18 Kateřina Kulhavá (0:1)
02:35 Vyloučen hráč #19 Adéla Zavadilová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání