0

0

0.

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Banes Florbal Soběslav 4:3pn
branky: 1. Veronika Jílková, 11. Adéla Vrbková, 31. Veronika Jílková, N Veronika Jílková - 16. Anežka Novotná, 31. Kateřina Vojtová, 36. Anežka Novotná; rozhodčí: Filip Trkovský - Petr Holeček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Marcela Volková ? - Karolína Kupková ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #30 Anežka Novotná , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #88 Adéla Vrbková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #20 Valentýna Stachová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #22 Veronika Jílková a vstřelil rozhodující gól (4:3).
Zahájena trestná střílení
44:33 Procházková B. a Vrbková na standartce! Příhra, střela a? Gólmanka. Pořád nerozhodně.
44:14 Otáčím hlavu sem a tam. Na to jen jediné: BOOOOŽE, JAK TO DOPADNE?
43:07 Sobík útočí, šance! Trenérka zvyšuje hlas. Obrana dračic drží.
43:01 A další šance dračic! Paďourková do hráčky.
42:35 Vrbková a Jílková v neuvěřitelné šanci! Bohužel míček nedotlačily do brány.
42:04 Sobík používá i ruce? Pozor na to.
40:30 Jste napjatí? Jak to dopadne?! Zatím jsou stejné šance na obou stranách. Čeká se na rozhodující gól. Už ho cítím.
38:05 Sedím uprostřed. Z pravé strany slyším neutuchající hlasy trenérů. Z levé jen občas pár rad z úst trenérky. Dva odlišné přístupy. Zajímavé.
37:24 Hra ze strany na stranu. Ohrožující střely ani na jedné straně.
36:00 Zápas vyrovnán! Dračice se musí vrátit do tempa, které určovaly na začátku utkání. Mají na to. Od stolečku to vidím. Také uznávám, že Sobík není lehkým soupeřem.
35:24 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
35:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #30 Anežka Novotná, asistoval #19 Pavla Forsztáková (3:3)
35:01 Nováková chtěla přihrát míček do útoku. Trefuje dva své trenéry do slabin. Příjemné zpestření zápasu. I pro trenéry?
34:15 Pět na pět! Jdeme na to. Zápas je vyrovnaný, kdo bude vítězem?
32:30 I ve 3 lidech si Sobík vytvořil ohrožující situaci. Neskutečné. Volková chytá!
32:11 Vyloučen hráč #3 Šárka Drunecká družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
32:11 Po akci Vrbkové hrají dračice proti třem holkám ze Sobíku.
31:05 Domácí hrají druhou přesilovku zápasu. Bude lepší než ta předchozí?
30:47 Vyloučen hráč #30 Anežka Novotná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
30:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #19 Pavla Forsztáková (3:2)
30:05 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn! 3:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Veronika Jílková, asistoval #88 Adéla Vrbková (3:1)
30:05 Nádherná akce ze standartky!!!!! Domácí postavily za pomoci hlasu a rad svých trenérů postavení, ze kterého byl ohromný góóóóóóól.
29:06 Neskutečné! Sobík v 5ti a ihned střela! Volková zachraňuje!
28:40 Nedokážeme si dojít pro míček. Sobík míč drží skoro celou přesilovou hru. Mají ji dobře zvládnutou.
28:05 Sobík hraje oslabení. Zatím mají dobře postavenou obranu, dostávají se do útoku.
26:54 Vyloučen hráč #19 Pavla Forsztáková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
26:54 Novotná leží na zemi! Vyražený dech? Snad to nic nebude! Holky se obětují pro nejlepší výkony.
26:46 Sobík ve vyložené šanci střílí mimo bránu!
25:18 Paďourková ve sprintu, neskutečné! Míček vybojován. V zápětí se ocitá na zemi, zvedá se a společně s Novákovou šéfujou obraně!
25:01 Konečně se dostáváme z tlaku soupeře.
21:00 Sobík ale stále v nátlaku! Nenechá dračice vydechnout. Zlepšuje svůj výkon. Jen tak dál, ať vidíme krásný florbal.
20:01 Vrbková drží míček za brankou! A tím ukončuje oslabení.
20:00 Sobík hraje přesilovku, POZOR! Střela! Brankář chytá.
18:00 Vyloučen hráč #18 Eliška Novotná družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
18:00 Novotná se opřela do obraného zákroku. Ale sekání!
18:00 Sobík zvýšil tempo! Jsou nebezpečnější každým momentem.
17:45 Tyyyy brďo! Nováková spolu s Volkovou zachraňují gólovou situaci!
16:41 Nováková zastavila soupeře na půlící čáře!
15:36 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #30 Anežka Novotná bez asistence (2:1)
15:36 A je to tady. Sobík ukazuje svou kvalitu a střílí gól. Tento zápas bude ještě napínavý. Nepolevit a to oba týmy!
14:23 Končí nám první třetina a já bych chtěla pochválit práci Volkové. Brankařky, která podporuje svůj tým, skvělým výkonem.
12:00 Paďourková zachraňuje situaci! Krásná obraná akce!
11:20 Jelínková střílí!! Bohužel! Ale krásná šance!
10:30 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn! 2:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #24 Bára Procházková (2:0)
09:00 Pavlovcová je na správném místě. To je obrana!
08:30 Vrbková převzala míček z obrany do útoku. Šla neohroženě a vstřelila neskutečnou TYČ!
07:17 Novotná neskutečná práce v útoku. Společně s Procházkovou B. se zhostily míčku na soupeřově půlce. Bohužel obrana soupeře je velmi dobrá.
05:05 Pozor! Sobík nemůžeme podceňovat. Ohrožují nám bránu. Střela! Naštěstí blokace skvělé obrany.
04:25 Procházková Barča přeěšla z obrany rovnou do útoku, kde vystřelila. Hrozba brankářky to byla neskutečná.
03:24 Domácí tvoří tlak, když vydrží, bude to zajímavý zápas
02:41 Vrbková krásná příhrávka před bránu, obrana hostí, bohužel, tuto přihrávku viděla lépe.
01:25 Před brankou domácích bylo pěkné horko! Hostí dvakrát nedorazili do prázdné brány.
00:55 Krásná individuální akce domácích. Roh se stal nebezpečným místem. Jen tak dál!
00:34 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn! 1:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Veronika Jílková bez asistence (1:0)