• 38 37:48
    2
    Aleš PLESKAČ

Mocní Tuleni Podbořany - TJ Lokomotiva Louny 3:3
branky: 9. Petr Richtárech, 13. Stanislav Sirový, 16. Filip Matějíčka - 6. František Tuháček, 7. David Pleva, 25. Miroslav Krupička; rozhodčí: Petr Dunaj - Martin Procházka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Jakub Klán 21 - Jiří Nipauer 18; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:37 Posledních pár chvilek poslední třetiny, stav utkání je stále vyrovaný, vypadá to na remízu.
42:00 V Podbořanech mají zřejmě problémy se zrakem. Minimálně podruhé slyšíme z jejich střídačky zajímavé výroky: různé variace na "čum, do p....." Děkujeme za přispění těmito perličkami do našeho lounského bizárku.
37:48 Vyloučen hráč #99 Aleš Pleskač družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za špatné střídání
35:00 Lounský Zívač #14 chtěl vyloupit podbořanskou kasu škvírou u tyčky, míček neprošel. Škoda.
34:09 Vidíme Haufika padat k zemi. Z palubovky se ozývá: "Tamten kluk se drží za hlavu, tak to asi bylo do hlavy."
33:10 Lounský František vyletěl na soupeřově polovině jak z Kouzelné školky. Zase ta magie.
31:12 Stav utkání je i na začátku poslední třetiny vyrovnaný, Louny tak přečkaly i druhou třetinu s vyrovnaným skóre.
30:00 Střely ve 2. části: 6:6
29:20 Toto utkání je plné kouzel a také motivů z jedné nejmenované kouzelnické ságy. Právě jsme totiž viděli Harryho Pottera bez brýlí - lounskou #21 Matouše Málka - brýle při souboji odletěly, jak kdyby byly začarované.
26:26 Haufik šel na podbořanskou bránu, míček tam doputoval, ale podbořanský gólman trochu nejistou rukavicí vychytal.
25:19 Lounský Pták Racek se rozplácl jak široký, tak dlouhý ve velkém brankovišti na své vlastní polovině. Přispěl nám tak do sbírky perliček z lounského bizárku. Srdečně děkujeme!
24:16 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 3:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Miroslav Krupička, asistoval #14 Lukáš Zíval (3:3)
23:18 Lounský František z Kouzelné školky zkusil vystřelit, akorát že moc pozdě, svá kouzla nám tak bohužel neukázal, do brány už míček nedokázal nasměrovat.
21:23 Fantastický zákrok v podání lounského gólmana Nipiho. Ten brankářský postřeh je fakt znát.
18:39 Podbořanská #9 zkusila štěstí, i přes omotávku na hokejce skoro až po kotníky končí míček tak 2, 3 metry od lounské brány.
17:39 Nipi vychytal jednou, čekal, že přiletí i druhá, ale podbořanská #18 se nakonec netrefila a míček k lounskému gólmanovi ani nedoputoval.
15:35 Z hlediště se ozvalo osamocené: "Pojďte Louunyyy!!!" Konečně se přidávají i další hlasy z tribuny. FORZA do tohooo!!!
15:19 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:2
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #29 Filip Matějíčka, asistoval #40 Matyáš Dvorský (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 7:11
14:56 Lounský gólman Nipi zachránil situaci a zajistil i nadále Lounům vyrovnané skóre.
13:54 Hra se zdá být vyrovnaná, přelévá se z jedné strany na druhou, nikdo se moc neprosazuje, až teď se pokouší podbořanská dvojka #9 a #85 o využití brankové situace. Symbióza ale nevyšla, #85 promáchl, míček utekl.
12:32 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 2:2
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Stanislav Sirový, asistoval #21 Adam Zázvorka (2:2)
08:29 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 1:2
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #18 Petr Richtárech, asistoval #9 Tomáš Urban (1:2)
08:01 Teď jsem se lekl, až mi změ..., neee, až jsem si málem smazal zápis ;))). Pan trenér Podbořan totiž zařval jak tarzan. Lounský bizárek slibně pokračuje.
06:34 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #8 David Pleva, asistoval #14 Lukáš Zíval (0:2)
05:40 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 František Tuháček, asistoval #68 Daniel Fraško (0:1)
05:31 U pořadatelského stolku na nás padá vlna nostalgie, když vidíme výstroj podbořanského gólmana, která v nás evokuje již vysloužilého lounského gólmana mimořádných kvalit Ráďu Marhonze. Tímto Tě zdravíme, Ráďooo!!!
03:46 Podbořanské #40 odletěla hokejka jak v Harrym Potterovi, asi telekineze.
00:01 První perličkou tohoto utkání je tým hostů FORZA Louny hrající na domácí palubovce. Domácí jsou kupodivu Podbořany. Nikdo nechápe.