• 42 41:20
    5:8
    (Kolář)

FBC Panthers Liberec - FBC Lomnice 5:8
branky: 1. Jakub Kopecký, 16. Jan Kolář, 25. Jakub Kopecký, 34. Josef Bittner, 42. Josef Bittner - 2. Tomáš Riemer, 3. Adam Foltýn, 5. Matěj Šidlichovský, 7. Matyáš Matušů, 27. Matyáš Matušů, 33. Tomáš Fiedler, 38. Matyáš Matušů, 41. Tomáš Fiedler; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Abrt ?, Adam Mato ? - Matyáš Devátý ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:3
41:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Josef Bittner, asistoval #69 Jan Kolář (5:8)
40:14 GÓL FBC Lomnice! 4:8
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #8 Matěj Stránský (4:8)
37:54 GÓL FBC Lomnice! 4:7
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #8 Matěj Stránský (4:7)
36:57 Honzek netrefil zcela prázdnou klec a právoplatně se chytá za hlavu
33:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Josef Bittner, asistoval #14 Jakub Hozák (4:6)
33:54 Diváci si očividně užívají tento atraktivní mač.
32:26 GÓL FBC Lomnice! 3:6
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Adam Mato družstva FBC Panthers Liberec
28:16 Vyloučen hráč #18 Jakub Kraus družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:16 Vyloučen hráč #66 Josef Bittner družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
28:16 Bittner si teď neodpustil poznámku k rozhodčímu a tím zničil naději na přesilovku pro Panthers.
27:02 Foltýn hodil Kopeckého na mantinel, ten ho v zápětí, asi jako poděkování, trefil ze standartky míčkem do obličeje.
26:27 GÓL FBC Lomnice! 3:5
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Matyáš Matušů bez asistence (3:5)
24:00 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #87 Jakub Kopecký, asistoval #66 Josef Bittner (3:4)
24:00 Kopecký se obtočil okolo branky Devátého a skóruje!
22:25 Abrt vychytal smrtící lomnickou kombinaci a zaslouženě si užívá ovace fanoušků.
19:28 Oppitz to teď přehnal a za svůj nehumální zákrok si dvě minuty odpočine.
19:27 Vyloučen hráč #30 Vilém Oppitz družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
15:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Jan Kolář bez asistence (2:4)
15:41 Kolář nekompromisně snížil na rozdíl dvou gólů.
14:56 Nosek nám nyní málem zbořil pořadatelský stolek v plné rychlosti.
12:55 Pastva pro oči co teď vykouzlili útočníci Panthers, gól ale nevstřelili.
11:22 Stránský klasickou Gudasovkou zahodil Noska za mantinel.
09:05 Nebezpečná střela Koláře teď těsně minula branku.
06:47 GÓL FBC Lomnice! 1:4
06:47 Jelikož můj kolega na zapisovatelském stolku ztratil flašku s pitím, tak jsem si nyní nemohl vidět tuto branku Lomnice.
04:42 GÓL FBC Lomnice! 1:3
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #24 Matěj Šidlichovský bez asistence (1:3)
04:42 Sporný zákrok Lomnice teď neposouzen jako faul a Šidlichovský z toho vytěžil v podobě gólu do šibenice.
02:41 Kopecký se už radoval z gólu, ale sudí po diskuzi s videorozhodčím branku neuznává.
02:23 GÓL FBC Lomnice! 1:2
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #19 Adam Foltýn, asistoval #8 Matěj Stránský (1:2)
01:26 GÓL FBC Lomnice! 1:1
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #14 Tomáš Riemer, asistoval #11 Matyáš Matušů (1:1)
01:26 Oba týmy se dnes již prezentovali rychlým dravým frombalem a toto utkání nebude výjimkou.
00:21 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0