10:2
    Matěj ŠIDLICHOVSKÝ
    (Foltýn)

FBC Lomnice - TJ Turnov 10:2
branky: 1. Tomáš Fiedler, 6. Adam Foltýn, 7. David Pěnička, 10. Tomáš Riemer, 11. Tomáš Fiedler, 20. Tomáš Fiedler, 29. Tomáš Fiedler, 30. Matěj Stránský, 45. Tomáš Fiedler, 45. Matěj Šidlichovský - 2. Filip Janků, 32. Michael Dvořák; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Šimon Šteinfest; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Baroch ? - Ondřej Šafář ?; po třetinách: 5:1, 3:0, 2:1
44:49 GÓL FBC Lomnice! 10:2
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #24 Matěj Šidlichovský, asistoval #19 Adam Foltýn (10:2)
44:06 GÓL FBC Lomnice! 9:2
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #8 Matěj Stránský (9:2)
43:30 Timeout TJ Turnov
31:59 GÓL TJ Turnov! 8:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Michael Dvořák, asistoval #26 Filip Janků (8:2)
29:24 GÓL FBC Lomnice! 8:1
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #8 Matěj Stránský, asistoval #11 Matyáš Matušů (8:1)
28:09 GÓL FBC Lomnice! 7:1
27:17 Vyloučen hráč #6 Antonín Bugno družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
19:57 GÓL FBC Lomnice! 6:1
10:55 GÓL FBC Lomnice! 5:1
09:49 GÓL FBC Lomnice! 4:1
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #14 Tomáš Riemer bez asistence (4:1)
06:24 GÓL FBC Lomnice! 3:1
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 David Pěnička, asistoval #19 Adam Foltýn (3:1)
05:03 GÓL FBC Lomnice! 2:1
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #19 Adam Foltýn, asistoval #24 Matěj Šidlichovský (2:1)
03:00 Po dvou rychlých gólech nastává přelévaná ze strany na stranu.
01:15 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #26 Filip Janků bez asistence (1:1)
00:20 Vítáme vás, díky tomu, že jsme se všichni sešli s velkým náskokem, došlo k dohodě a zápas začal o 15 minut dříve.
00:14 GÓL FBC Lomnice! 1:0