()
  • 30 29:59

technický trest

PRO - AKTIV Bílina - 1.FBC DDM Děčín IV 9:1
branky: 2. Štěpán Divíšek, 3. Jiří Mikloš, 4. Adam Skřivánek, 9. Adam Skřivánek, 10. Kateřina Anderlová, 17. Dominik Wankovský, 19. Matěj Švadleňák, 26. Štěpán Hanák, 30. Štěpán Divíšek - 9. Bobeš Rajtr; rozhodčí: Milan Švajcr - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:0 + Kateřina Anderlová TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dorian Bešťák 12 - Pavel Burger 41; po třetinách: 5:1, 2:0, 2:0
30:00 Střely ve 3. části: 5:19
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Vyloučen hráč #11 Kateřina Anderlová družstva 1.FBC DDM Děčín IV do konce utkání - technický trest
29:01 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 9:1
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #4 Štěpán Divíšek bez asistence (9:1)
25:59 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 8:1
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #15 Štěpán Hanák z trestného střílení (8:1)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 6:14
20:00 Ukončení 2. části
18:35 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 7:1
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #7 Matěj Švadleňák, asistoval #4 Štěpán Divíšek (7:1)
16:24 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 6:1
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #12 Dominik Wankovský bez asistence (6:1)
14:22 Vyloučen hráč #12 Dominik Wankovský družstva PRO - AKTIV Bílina na 2 minuty za špatné střídání
14:17 Vyloučen hráč #8 Matěj Beránek družstva PRO - AKTIV Bílina na 2 minuty za špatné střídání
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 2:17
10:00 Ukončení 1. části
09:14 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 5:1
Vlastní branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Kateřina Anderlová (5:1)
08:51 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 4:1
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #11 Adam Skřivánek, asistoval #15 Štěpán Hanák (4:1)
08:37 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #36 Bobeš Rajtr bez asistence (3:1)
03:43 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 3:0
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #11 Adam Skřivánek, asistoval #12 Dominik Wankovský (3:0)
02:03 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 2:0
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #26 Jiří Mikloš bez asistence (2:0)
01:16 GÓL PRO - AKTIV Bílina! 1:0