2:2
    Ema MLATEČKOVÁ
    (Zavadilová)

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 2:2
branky: 24. Lucie Mrázová, 36. Ema Mlatečková - 19. Michaela Štenclová, 34. Adriana Petriková; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Zajícová 17 - Klára Saxová 27; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1
39:00 Střely ve 3. části: 10:4
39:00 Ukončení 3. části
35:55 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #8 Lucie Zavadilová (2:2)
33:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #35 Adriana Petriková bez asistence (1:2)
33:56 Zajícová prní střelu vyčapala opravdu skvěle, druhou už ale nestihla.
32:59 Mlatečkové střelu na bránu jsem už dávno viděla v bráně. Nakonec to letělo těsně vedle.
32:11 Hráčky hostí neměly moc času na rozchytaní, ale i tak hrají opravdu dobře.
31:00 Mlatečková sama akce na bránu.
30:13 Hostí mají první přesilovku uvidíme zda padne nějaký gól.
29:58 Mrázová souboj s hráčkou hostí až z toho popadaly mantinely.
29:19 Vyloučen hráč #31 Aneta Rousová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
28:29 Dostálová supr střela na Saxovou.
27:48 Hudečková si oběhla hřiště po celou dobu na míčku.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 11:6
26:00 Ukončení 2. části
25:30 Žáková vypinkla míček domácím a už chtěla střílet na Zajícovou, ale domácí hráčkyji to oplatily a také míček vypinkly.
24:35 Zavadilová nahrála Mrázové, ale té sjel míček z čepele.
24:06 Vyloučen hráč #17 Viktorie Livorová družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
23:58 Chromcová si dává na Mlatečkovou velký pozor a hlídá ji záda celou dobu co je na míčku.
23:13 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová bez asistence (1:1)
23:13 Oba týmy hrají podle mě vyrovnaně.
21:19 Saxová čape a je v pozoru.
18:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #62 Michaela Štenclová, asistoval #86 Anastázie Stejskalová (0:1)
18:32 Zpoočátku to vypadalo že to Zajícová zvládne, ale hráčky hostí její neporazitelnost prolomily.
17:24 Hráčka hostí přiletěla na střídačku na Hudečkovou.
15:48 Mrázová dnes sází jednu střelu za druhou.
14:18 Kousek vedle a Hudečková mohla dát gól, příště se ji to povede.
13:23 Domácí si přihrávali až k bráně k Saxové, ta je ale v pozoru.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 8:9
13:00 Ukončení 1. části
12:44 Zajícová opět vyčapáno.
11:21 Hráčka hostí nahrála omylem Mlatečkové a ta to dotáhla až k bráně hostí!
09:56 Vervířová se dlouho rozmýšlela komu přihrát z rohu, nakonec se o přihrávku přihlásila Hudečková, ale míček ztratila.
09:32 Zavadilová ze středu hřiště střílí na branku hostí.
08:25 Hráčky hostí doráží na zajícovou, ta dělá jakoby nic a střely s klidem vychytává.
07:39 Mrázová vystřelila na Saxovou! Měla supr šanci na gól, bohužel se nepodařilo.
07:03 Rousová super střela na bránu Saxové.
06:35 Míček ladně projel mezi Hudečkovou, Zavadilovou a Rousovou.
05:31 Zajícová skvěle vyčapala!
04:53 Akce u brány Zajícové, už to vypadalo že dostane gól ale hráčky se netrefily.
04:24 Mrázová vystřelila na bránu jako z děla!
03:23 Saxová má kontaktu s míčkem více jak Zajícová, která tiše vyčkává na svou chvíli.
02:48 Hudečkový křik na Zavadilovou by šel slyšet 10 metrů daleko.
01:05 Vyloučen hráč #16 Barbora Šedá družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
00:31 Zajcová si hned ze začátku šáhla na míček.
00:09 Máme rozehráno úvodní bule tým domácích.