1

0

3.

FT Sokol Praha-Břevnov - Las Plantas 5:4pn
branky: 9. Tomáš Pilař, 22. Daniel Bora, 38. Daniel Bora, 39. Ondřej Rabiňák, N Daniel Bora - 11. Radek Fabián, 13. Jan Steinic, 25. Vladimír Smetana, 29. Jan Steinic; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:3 + Jan Steinic 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Jan Příkopa ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #33 Petr Žďárský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #13 Miloš Poživil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #2 Michal Čeřovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #29 Tomáš Pilař , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #15 Jan Steinic , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #79 Daniel Bora a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:57 Vyloučen hráč #15 Jan Steinic družstva Las Plantas na 5 minuty za sekání
43:58 Vyloučen hráč #8 Vladimír Smetana družstva Las Plantas na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:04 Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
42:04 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání
38:24 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #9 Ondřej Rabiňák, asistoval #57 Jakub Milion (4:4)
37:08 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #9 Ondřej Rabiňák (3:4)
30:35 Vyloučen hráč #77 Michal Taufmann družstva Las Plantas na 2 minuty za hra rukou
28:46 GÓL Las Plantas! 2:4
Branku družstva Las Plantas vstřelil #15 Jan Steinic, asistoval #8 Vladimír Smetana (2:4)
24:59 GÓL Las Plantas! 2:3
Branku družstva Las Plantas vstřelil #8 Vladimír Smetana, asistoval #15 Jan Steinic (2:3)
21:13 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:2
12:24 GÓL Las Plantas! 1:2
10:37 GÓL Las Plantas! 1:1
Branku družstva Las Plantas vstřelil #34 Radek Fabián, asistoval #77 Michal Taufmann (1:1)
08:59 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #57 Jakub Milion (1:0)