5:13
    Matěj PECHA
    (Janoušek)

FbŠ Bohemians C - AIK Steel Kladno 5:13
branky: 7. Matěj Gubien, 20. Matěj Gubien, 23. Martin Jakubec, 37. Jindřich Smoček, 45. Matěj Pecha - 6. David Schneider, 9. Jakub Šíma, 16. Jakub Šíma, 17. Jakub Neradil, 18. Jakub Šíma, 27. Dominik Vorlíček, 33. Jakub Šíma, 36. David Schneider, 36. Jakub Neradil, 37. Dominik Vorlíček, 38. Jiří Neradil, 39. Jakub Neradil, 44. Jakub Šíma; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Martin ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:7
44:05 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:13
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #20 Matěj Pecha, asistoval #29 Martin Janoušek (5:13)
43:05 GÓL AIK Steel Kladno! 4:13
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (4:13)
38:46 GÓL AIK Steel Kladno! 4:12
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #17 Jakub Neradil, asistoval #76 Dominik Vorlíček (4:12)
37:50 GÓL AIK Steel Kladno! 4:11
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #23 Jiří Neradil, asistoval #71 Jakub Šíma (4:11)
36:49 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:10
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #19 Jindřich Smoček, asistoval #80 Jan Ješetický (4:10)
36:19 GÓL AIK Steel Kladno! 3:10
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #23 Jiří Neradil (3:10)
35:48 GÓL AIK Steel Kladno! 3:9
35:20 GÓL AIK Steel Kladno! 3:8
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (3:8)
32:23 GÓL AIK Steel Kladno! 3:7
30:00 Druhá třetina přinesla ještě poutavější okamžiky, které v našich srdcích navždy přepíší okamžiky z třetiny první.
26:18 GÓL AIK Steel Kladno! 3:6
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #76 Dominik Vorlíček z trestného střílení (3:6)
26:18 Vyloučen hráč #29 Martin Janoušek družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání
25:02 Vyloučen hráč #23 Jiří Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání
22:19 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #25 Martin Jakubec, asistoval #74 Vít Hlaváček (3:5)
22:00 Životní zákrok brankáře domácích zvedl diváky z tribun, hráče ze střídaček, pořadatele z pořadatelských lavic a obyvatele žíjící v nedalekém paneláku z jejich pohodlných gaučíků až si málem vylili ranní kafíčko.
19:58 GÓL FbŠ Bohemians C! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #92 Matěj Gubien, asistoval #74 Vít Hlaváček (2:5)
19:20 Rozhodčí zběsile gestikuluje s lavičkou hostí.
17:16 GÓL AIK Steel Kladno! 1:5
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (1:5)
16:39 GÓL AIK Steel Kladno! 1:4
15:56 GÓL AIK Steel Kladno! 1:3
15:00 První třetina nám přinesla mnoho poutavých okamžiků, které navždy zůstanou v našich srdcích.
11:47 Vyloučen hráč #25 Daniel Hadaš družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za hrubost
08:44 Vyloučen hráč #21 Lukáš Vrbka družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání
08:24 GÓL AIK Steel Kladno! 1:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #17 Jakub Neradil (1:2)
06:36 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:1
05:11 GÓL AIK Steel Kladno! 0:1